Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Senna Verbakel
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

Junioren | 30 maart | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D3 55577 SMHC De Hopbel MD2 10:00 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Fon van Wanroij (Meisjes B3) en Pleun van Schijndel (Meisjes B3)
Arbitrage: Meisjes B3
Meisjes D2 55573 HC Boekel MD2 10:15 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Arbitrage: Jongens B1
Meisjes D4 55953 MHC Best MD2 11:30 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Ilona van Asseldonk (Meisjes B4) en Fenne van Schaijk (Meisjes A2 zaal)
Arbitrage: Meisjes B4
Meisjes C6 54149 SMHC De Hopbel MC3 11:45 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Gielke O'Bryan (Meisjes B1) en Ming Hui Rouwhorst (Meisjes B1)
Arbitrage: Meisjes B1
Jongens B1 56262 HC Oranje Rood JB4 12:00 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Fluiten: Koen van der Aa (Heren A) en Joep Gondrie (Heren A)
Arbitrage: Heren A
Meisjes C4 54142 Hockey Geldrop MC5 13:15 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Arbitrage: Meisjes A2
Meisjes B4 52370 HC Grave MB1 13:30 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Alice Meulensteen (Dames Jong 1) en Wieke Goedee (Dames Jong 1)
Arbitrage: Dames Jong 1
Jongens A1 47623 HC Oranje Rood JA3 13:45 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Arbitrage: Heren 1
Meisjes B3 51899 Oss MB3 15:00 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Stijn van der Toorn (Heren 4) en Edwin van den Elzen (Heren 4)
Arbitrage: Heren 4
Meisjes C2 52837 Hockey Club Uden MC4 15:15 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Mees van Gulick (Jongens A1 zaal) en Ties van Schijndel (Jongens A1)
Arbitrage: Jongens A1
Meisjes B1 50895 mixed hockeyclub HDL MB1 15:30 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Fluiten: Jordin Janssen (Heren 2)
Arbitrage: Heren 2
Meisjes A2 50261 HC Helmond MA3 16:45 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Jos Bezemer Jr. (Heren 3) en Steven Ypenburg (Heren 3)
Arbitrage: Heren 3


Junioren | 30 maart | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes C1 53319 Tegelen MC1 0 09:30 uit -   info
vertrekken om 08.15 uur.
Meisjes D1 54759 Hockey Club Uden MD1 0 10:30 uit -   info
  LET OP! aanvangstijd gewijzigd op 21 maart  
vertrekken om 09.30 uur.
Jongens C2 48506 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC4 0 10:30 uit -   info
Vertrekken om 09.15 uur
Jongens D1 48633 Hockeyclub Berlicum JD1 0 10:30 uit -   info
Vertrekken om 09.30 uur Wit shirt en witte sokken.
Meisjes D5 55767 MHCV MD3 0 10:45 uit -   info
vertrekken om 09.45 uur.
Jongens A2 47833 Geel-Zwart JA2 0 10:45 uit -   info
vertrekken om 09.45 uur.
Meisjes C3 52631 Hockeyclub Blerick MC2 0 11:00 uit -   info
Vertrekken om 09.45 uur Wit shirt en witte sokken.
Jongens C1 48477 Sint Oedenrode JC1 0 13:00 uit -   info
vertrekken om 12.00 uur.
Meisjes C5 53538 Hockey Club Uden MC5 0 13:15 uit -   info
vertrekken om 12.15 uur.
Meisjes B2 50884 Hockey Geldrop MB2 0 13:45 uit -   info
vertrekken om 12.30 uur. Witte sokken.
Meisjes A1 49636 Sint Oedenrode MA1 0 14:45 uit -   info
vertrekken om 13.30 uur.
Meisjes B5 52181 Tegelen MB4 0 14:45 uit -   info
vertrekken om 13.30 uur.
Jongens D2 48726 HC Helmond JD3 0 15:15 uit -   info
vertrekken om 14.15 uur.


Mini's | 30 maart | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E3 46612 HC Mierlo M8E4 08:45 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Claudia Munsters (Dames Jong 1)
Meisjes 6E2 42917 HTCSON Hockey ME1 09:00 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Meisjes 6E3 43024 HOB Bakel ME1 09:00 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Meisjes 8E2 45544 Eersel M8E2 10:00 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Marjet Wijn (Dames A / 30+)
Jongens 8E1 45107 Hockey Geldrop J8E1 10:00 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Joey Peeters (Jongens A2)


Mini's | 30 maart | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E4 43253 HOB Bakel ME2 MIX 0 09:00 uit -   info
Vertrek: 08:00 uur
Jongens 6E2 46892 HC Cranendonck JE1 0 09:30 uit -   info
Vertrek: 08:00 uur
Jongens 6E1 46915 HC Eindhoven JE2 0 10:15 uit -   info
  veld a  
Vertrek: 08:45 uur
Meisjes 6E1 41580 V.M.H.C. Basko ME1 0 10:45 uit -   info
Vertrek: 09:15 uur
Meisjes 8E4 46776 HC Oranje Rood M8E7 11:30 uit -   info
Vertrek: 10:00 uur Wit shirt & witte kousen
Meisjes 8E1 45600 MHC Best M8E1 0 13:15 uit -   info
Vertrek: 11:45 uur


Benjamins | 30 maart | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 3F1 44823 DVS MF2 09:00 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Meisjes 3F3 44856 HTCSON Hockey MF4 09:00 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Jongens 3F1 56771 V.M.H.C. Basko JF1 09:00 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info


Benjamins | 30 maart | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 3F2 44767 M.H.C. Deurne MF2 0 09:30 uit -   info
Vertrek: 08:15 uur


Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









KZ en Tilburg geven de liefhebber een masterclass degradatiehockey
‘Het was de afgelopen vijf maanden behoorlijk stil vanuit Graham’
Meulenbroek grapt na jubileumgoal over Duits paspoort
IJzersterke eerste helft laat zien waartoe SCHC in staat is
OVK (H): Groningen wint topper tegen Were Di
HK (H): Kampong wint topper van Oranje-Rood, Tilburg hekkensluiter af
PK (H): Hurley en Cartouche winnen, nederlaag Schaerweijde
Livera HK (D): Huizen wint, SCHC geeft zege weg en degradatiekraker onbeslist
PK (D): Koploper Victoria loopt uit op concurrentie
Uitslagen
D1 HC Waalwijk D1 0-10
D2 mixed hockeyclub HDL D1 4-1
DA Geel-Zwart DA 0-3
DJ1 HC Boekel DJ1 2-1
H1 Hockeyclub Blerick H1 2-3
H3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H8 5-2
HA HC Oranje Rood HD 1-1
JA1 HC Helmond JA2 4-0
JB1 SMHC De Hopbel JB1 2-2
JC1 MHC Best JC1 5-5