Sponsoren
Webshop Inloggen
Vacatures

 






 

Vandaag jarig
Vince Nieuwkamp
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

Junioren | 21 mei | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D4 45467 Hockey Club Uden MD3 10:00 Veld 3   info
Fluiten: Imme van de Laar (Meisjes A3) en Pleun Rooijackers (Meisjes A3)
Arbitrage: Meisjes A3
Meisjes D1 45561 C.M.H.C. CIVICUM MD1 10:15 Veld 1  info
Fluiten: Zara van den Biggelaar (Meisjes A4) en Anna van Lith (Meisjes A4)
Arbitrage: Meisjes A4
Jongens D2 40984 Sint Oedenrode JD1 10:30 Veld 2   info
Fluiten: Lisa Schaap (Meisjes A4) en Amber Egelmeers (Meisjes A4)
Arbitrage: Meisjes A4
Meisjes C5 43854 HC Helmond MC5 11:50 Veld 3   info
Fluiten: Kiki van Hek (Meisjes A3) en Zoë van den Boom (MA3Z)
Arbitrage: Meisjes A3
Jongens D1 40990 MHCV JD1 12:05 Veld 1  info
Fluiten: Claudia Munsters (Damesjong1Z)
Arbitrage: Dames Jong 1
Meisjes C3 43872 DVS MC2 12:20 Veld 2   info
Fluiten: Britt Tielemans (Meisjes A4) en Lieke Graat (Meisjes A4)
Arbitrage: Meisjes A4
Meisjes B4 42317 SMHC De Hopbel MB3 13:40 Veld 3   info
Fluiten: Marijn van den Berk (Dames Jong 2)
Arbitrage: Dames Jong 2
Meisjes B2 42288 HCAS MB3 13:55 Veld 1  info
Fluiten: Nina Verstijnen (Damesjong1Z) en Lotte Roijakkers (Dames Jong 1)
Arbitrage: Dames Jong 1
Meisjes C2 43946 Hockey Club Uden MC4 14:10 Veld 2   info
Fluiten: Floor van den Berk (Meisjes A3) en Renske Hek (MA3Z)
Arbitrage: Meisjes A3
Meisjes B5 42265 MHC Boxmeer MB2 15:30 Veld 3   info
Fluiten: Veronique van Erp (Dames 2) en Myrthe Lucassen (Dames 2)
Arbitrage: Dames 2
Jongens C1 40422 HOCKEY HEEZE JC1 15:45 Veld 1  info
Fluiten: Mees van Gulick (Heren Jong 1) en Bas van der Toorn (Heren Jong 1)
Arbitrage: Heren Jong 1
Meisjes A4 19462 Oss MA3 16:00 Veld 2   info
Fluiten: Anne Van de Heijden (Damesjong2Z) en Bibi Lammers (Damesjong2Z)
Arbitrage: Dames Jong 3
Meisjes A3 19571 HC Mierlo MA4 17:20 Veld 3   info
Fluiten: Noortje de Groot (Dames 1) en Laura Rovers (Dames 1)
Arbitrage: Dames 1


Junioren | 21 mei | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens C2 40390 V.M.H.C. Basko JC1 0 09:00 uit -   info
Meisjes C1 43896 V.M.H.C. Geel-Zwart MC1 0 11:00 uit -   info
Meisjes D2 45478 M.H.C. Deurne MD2 0 11:00 uit -   info
Meisjes D3 45454 Sint Oedenrode MD1 0 11:15 uit -   info
Meisjes B3 42266 HC Oranje Rood MB8 14:00 uit -   info
Meisjes B1 42264 HC Delta Venlo MB3 0 14:30 uit -   info
Jongens B1 39902 HC Eindhoven JB2 0 14:30 uit -   info
Meisjes A1 20296 Sint Oedenrode MA1 0 14:45 uit -   info
Meisjes C4 43803 HC Oranje Rood MC7 15:50 uit -   info
Jongens A1 16991 HC Delta Venlo JA1 0 16:10 uit -   info


Jongste Jeugd | 21 mei | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 48127 HC Oirschot M8E1 08:45 Veld 3   info


Jongste Jeugd | 21 mei | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 49454 HC Mierlo M6E3 0 08:30 uit -   info
Meisjes 8E2 48098 HC Helmond M8E2 0 08:45 uit -   info
Meisjes 6E2 49422 Hockey Geldrop M6E4 0 09:00 uit -   info
  veld 4b  


Benjamins | 21 mei | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 3F1 49967 HC Mierlo MF4 09:00 Veld 1  info
Meisjes 3F3 49947 HCAS MF1 09:00 Veld 1  info
Jongens 3F1 47165 HC Oranje Rood JF1 09:00 Veld 1  info


Benjamins | 21 mei | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 3F2 50871 HC Helmond MF4 0 08:45 uit -   info


Handige links
Agenda
22-5 
Dames Jong 3 presents: Temptation weiland
29-5 
Feest senioren!
6-6 
Familietoernooi "Terug in de tijd"
18-6 
Jongste jeugd afsluiting
18-6 
Clinic voor trainers en coaches
26-6 
Intern Toernooi Senioren
Hele agenda
Hockey.nl









Alle tijden van de play-offs en play-outs op een rijtje
Sam van der Ven: ‘We moeten meer ballen tonen’ 
Loting Silver Cup (H): DSHC-Houten en Oss-Eindhoven
Carrousel HK: David Ames vertrekt bij Oranje-Rood
Pro League: Argentijnse dames blijven winnen, Menini scoort voor Spanje
De kampioenswedstrijd van Schaerweijde Heren in beeld
Trainerscarrousel PK: Huizen laat Simmons en Taekema gaan
Warmerdam geniet van playoff-debuut: ‘Maar we hebben nog niks’
Samenvatting en reactie SCHC-A’dam, A’dam-Pinoké en HGC – B’daal
Uitslagen
D1 DVS D1 3-2
DA Nuenen D30A 3-1
DJ1 HTCSON Hockey DJ2 2-2
DJ3 MHC Best DJ5 6-0
H1 Rosmalen H1 2-5
H2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H9 2-0
HA 35+ HC Helmond H35C 19-0
HA 45+ V.M.H.& C.C. M.O.P. H45A 1-1
HJ1 HC Helmond HJ1 5-4
JA1 Sint Oedenrode JA1 2-2
JB1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JB3 3-3