Sponsoren
Inloggen
Vacatures


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Koen Hagens
Dienstenrooster


zaterdag 24 februari 2018 
Zaalwacht 
08:45 - 12:00  Inge Geurts Zaalwacht 
08:45 - 12:00  Teddy Steijger Zaalwacht 
11:45 - 14:30  Lynn Klessens Zaalwacht 
11:45 - 14:30  Anoeska van Kilsdonk Zaalwacht 
zondag 25 februari 2018 
Barmedewerker 
12:00 - 15:00  Antonet van den Boom Barmedewerker 
Zaalwacht 
08:45 - 12:00  Rein Godding Zaalwacht 
08:45 - 12:00  Anton Steeghs Zaalwacht 
11:45 - 14:30  Ank Peters Zaalwacht 
11:45 - 14:30  Teuntje v.d. Zanden Zaalwacht 
14:15 - 17:00  Juul van den Berg Zaalwacht 
14:15 - 17:00  Roos Tielemans Zaalwacht 
woensdag 28 februari 2018 
Barmedewerker 
19:30 - 22:30  Barmedewerker 
vrijdag 2 maart 2018 
21:00 - 01:00  Mijke Megens Barmedewerker 
zaterdag 3 maart 2018 
09:00 - 12:00  Maud van Vlijmen Barmedewerker 
09:00 - 12:00  Anouk van der Aa Barmedewerker 
zondag 4 maart 2018 
11:00 - 14:00  Antonet van den Boom Barmedewerker 
14:00 - 17:00  Barmedewerker 
vrijdag 9 maart 2018 
21:00 - 01:00  Antonet van den Boom Barmedewerker 
zaterdag 10 maart 2018 
08:00 - 10:30  Puk Bezemer Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Tine van de Laar Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Femke Groot Barmedewerker 
10:00 - 13:00  Fanny Schaap Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Carlijn van Roosmalen Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Linda van Boekel Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
vrijdag 16 maart 2018 
21:00 - 01:00  Barmedewerker 
zaterdag 17 maart 2018 
08:00 - 11:00  Antonet van den Boom Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Ellen van der Heijden Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Marianne Hendriks Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Angela Smits Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Elke Teunissen Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Teun Brands Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Carlijn van Roosmalen Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Marianne van Vugt Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
vrijdag 23 maart 2018 
19:00 - 22:00  Antonet van den Boom Barmedewerker 
22:00 - 01:00  Barmedewerker 
zaterdag 24 maart 2018 
08:00 - 11:00  Sacha Overmars-Hendriks Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Angela Smits Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Sandra Hazenveld Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Loes van Kuijeren Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Ruth Vogels Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Sandra Swinkels Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Floor Nijhof Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Wouter v.d. Niet Barmedewerker 
vrijdag 30 maart 2018 
21:00 - 01:00  Willem Spierings Barmedewerker 
vrijdag 6 april 2018 
21:00 - 01:00  Barmedewerker 
zaterdag 7 april 2018 
08:00 - 11:00  Maud van Vlijmen Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Rita Schrama Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Ellen Geurts Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Femke Groot Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Fanny Schaap Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Suzan Snoeks Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Esther Gondrie Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Teun Brands Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Maaike Visser Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Iris van de Ven (gemert) Barmedewerker 
vrijdag 13 april 2018 
21:00 - 01:00  Mijke Megens Barmedewerker 
zaterdag 14 april 2018 
08:00 - 11:00  Sacha Overmars-Hendriks Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Ellen van der Heijden Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Marianne Hendriks Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Sandra Swinkels Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Emmy Jonkers Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Bregje van Rooij Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Marianne van Vugt Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Tine van de Laar Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
vrijdag 20 april 2018 
21:00 - 01:00  Wouter v.d. Niet Barmedewerker 
zaterdag 21 april 2018 
08:00 - 11:00  Antonet van den Boom Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Tine van de Laar Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Agnes van de Laar Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Ingrid van Gaal Barmedewerker 
11:00 - 13:30  M. Dinsbach Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Floor Nijhof Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
vrijdag 27 april 2018 
21:00 - 01:00  Willem Spierings Barmedewerker 
zaterdag 12 mei 2018 
08:00 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Tine van de Laar Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Ruth Vogels Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Sandra Swinkels Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
vrijdag 25 mei 2018 
21:00 - 01:00  Barmedewerker 
zaterdag 26 mei 2018 
08:00 - 11:00  Maud van Vlijmen Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Agnes van de Laar Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Nancy van der Wijst Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Elke Teunissen Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
vrijdag 1 juni 2018 
21:00 - 01:00  Wouter v.d. Niet Barmedewerker 
zaterdag 2 juni 2018 
08:00 - 11:00  Puk Bezemer Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Emmy Jonkers Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Daan de Ridder Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Esther Gondrie Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Maaike Visser Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Iris van de Ven (gemert) Barmedewerker 
vrijdag 8 juni 2018 
21:00 - 01:00  Barmedewerker 
zaterdag 9 juni 2018 
08:00 - 11:00  Maud van Vlijmen Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Marjan van de Laar Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Anita Penninx Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
vrijdag 15 juni 2018 
21:00 - 01:00  Barmedewerker 
Handige links
Agenda
27-11 
Winterstop veldtrainingen
3-3 
Onderlinge wedstrijdjes 3-tallen
3-3 
Onderlinge wedstrijdjes 6-tallen
3-3 
Onderlinge wedstrijdjes 6-tallen
10-3 
Dienstenveiling Jubileum
21-3 
Instructieavond Bar
5-5 
Jubileum Hockeyclinic Jeugd
Hele agenda
Hockey.nl









Alex Verga zegt nee tegen bondscoachschap Argentinië
Hoofdklasse-clubs maken zich grote zorgen over Hockey Pro League
Vooruitblik & voorspelling HK (D): Wie komt best uit winterstop?
De winter van Caldas – De trainingsstage Down Under met Oranje
Veen: ‘Met Amsterdam nog één keer laten zien hoe goed we zijn’
Atlètic Terrassa start crowdfundactie om EHL-trip te bekostigen
Even opwarmen: de mooiste momenten uit de heenwedstrijden HK (D)
Coach Hugers (hdm): ‘Deze generatie vindt het leuker om geëntertaind te worden’
HK Dames start op veld, Amsterdam speelt nog Europacup Zaal
Uitslagen
D1Z V.M.H.C. Basko D1 1-1
D1Z Hockeyclub Hilvarenbeek D1 1-12
D2Z Hockeyclub 's-Hertogenbosch D6 4-4
D2Z Sint Oedenrode D2 3-3
JB1Z C.M.H.C. CIVICUM JB1 5-6
JB1Z Oss JB2 2-2
JC1Z Nuenen JC1 4-2
JC1Z Rosmalen JC2 5-7
JD2Z Venlo JD2 0-3
JD2Z HC Mierlo JD3 4-4
MB2Z HOB Bakel MB1 2-0
MB2Z HTCSON Hockey MB3 0-3
MC1Z Geel-Zwart MC2 4-2
MC1Z C.M.H.C. CIVICUM MC1 8-1