Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Junioren
Jongens
  code nummer klasse
Jongens A1 119498  19612  2e klasse 
Jongens A2 119501  69386  3e klasse 
Jongens B1 119471  19615  2e klasse 
Jongens C1 119426  19619  1e klasse 
Jongens C2 119437  43537  3e klasse 
Jongens D1 122060  27406  3e klasse 
Jongens D2 122064  57533  4e klasse 
Meisjes
  code nummer klasse
Meisjes A1 119898  19613  2e klasse 
Meisjes A2 119928  43549  4e klasse 
Meisjes B1 120180  19616  2e klasse 
Meisjes B2 120192  27407  3e klasse 
Meisjes B3 120222  40574  4e klasse 
Meisjes B4 120221  66076  4e klasse 
Meisjes B5 120214  66073  4e klasse 
Meisjes C1 119975  19620  2e klasse 
Meisjes C2 120117  19622  5e klasse 
Meisjes C3 119988  27408  3e klasse 
Meisjes C4 120122  60588  5e klasse 
Meisjes C5 120127  60589  5e klasse 
Meisjes C6 120149  60590  6e klasse 
Meisjes D1 122082  19624  2e klasse 
Meisjes D2 122094  49793  3e klasse 
Meisjes D3 122095  49794  3e klasse 
Meisjes D4 122096  55240  3e klasse 
Meisjes D5 122135  55241  5e klasse 
Handige links
Agenda
15-10 
Herfstvakantie
12-11 
Informatieavond coaches zaalhockey
Hele agenda
Hockey.nl









Uitslagen Gold Cup (H): Ede stunt niet, Were Di wint van Nijmegen
WK-brons 2002: de ‘geweldige slijtageslag’ van Kuala Lumpur
Regenboogbanden groot succes op de hockeyvelden
Voorbeschouwing HK (H): Croon tegen zijn oude club HGC
Voorbeschouwing Livera HK (D): SCHC verloor nog geen enkele keer
’85 procent pusht de strafcorner aan’
Gold Cup (H): Programma tweede ronde bekercompetitie
Poule-indeling Landelijke A/B- en Super A/B-competitie bekend
Indian Dribble #4: De liefde van Seve van Ass voor India
Uitslagen
D1 HV Meerssen D1 2-4
D2 MHC Boxmeer D4 5-4
DA H.O.D. DA 0-8
H1 Hockey Club Uden H1 1-2
H3 MHC Best H2 3-1
H4 SMHC De Hopbel H7 1-2
HA MHC Best HB 6-0
MB2 HC Boekel MB1 2-3
D1 HC Scoop D1 1-2
D2 HOB Bakel D1 0-2
DA MHCdeDommel DA 1-9
DJ1 HC Eindhoven DJ3 0-6