Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Scheidsrechters
Sorteer op naam | Sorteer op tijd
Naam Voornaam Datum Tijd Wedstrijd
Aa, van der Koen zondag 4 november 2018 12:30 Heren 3 - HC Oranje Rood H12
Acker, van den Wouter zondag 28 oktober 2018 11:00 Heren 2 - Venlo H3
Acker, van den Wouter zondag 25 november 2018 10:30 Dames A / 30+ - HC Helmond DA
Adriaans Jip zaterdag 27 oktober 2018 12:00 Meisjes C4 - MHC Boxmeer MC3
Adriaans Ted zondag 11 november 2018 12:45 Dames 1 - V.M.H.C. Basko D1
Berloo, van Teus zaterdag 10 november 2018 11:45 Jongens C2 - HC Mierlo JC2
Bessems Jasmijn zaterdag 24 november 2018 11:45 Meisjes C6 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC11
Biemans Daan zaterdag 24 november 2018 11:30 Meisjes C3 - Mixed Hockey Club Heesch MC1
Biemans Eva zaterdag 24 november 2018 10:15 Meisjes C1 - Geel-Zwart MC2
Biemans Meike zondag 28 oktober 2018 14:30 Dames Jong 1 - Hockey Geldrop DJ1
Bots-Coopmans Irene zaterdag 10 november 2018 10:15 Meisjes B1 - Venlo MB2
Broerse Chanine zaterdag 24 november 2018 12:00 Meisjes A2 - Oss MA6
Brouwers Jeroen zondag 11 november 2018 10:30 Heren 2 - HOCKEY HEEZE H3
Derkx Koen zaterdag 17 november 2018 13:15 Meisjes B3 - Oss MB6
Derkx Koen zaterdag 24 november 2018 13:45 Jongens B1 - MHC Boxmeer JB1
Derkx Tijn zaterdag 10 november 2018 11:45 Jongens C2 - HC Mierlo JC2
Dijck, van Willem zondag 11 november 2018 12:30 Heren 4 - Oss H5
Dommelen, van Thijs zaterdag 24 november 2018 13:15 Jongens C2 - Venlo JC2
Donkers Jaap zaterdag 24 november 2018 13:15 Jongens C2 - Venlo JC2
Duijnhoven, van Roel zondag 11 november 2018 10:45 Dames 2 - Hockey Club Uden D3
Eeuwes - Rooijackers Ine zaterdag 3 november 2018 08:45 Meisjes 8E1 - M.H.C. Deurne M8E1
Eeuwes - Rooijackers Ine zaterdag 17 november 2018 09:45 Meisjes 8E4 - MHC Best M8E3
Els, van Annette zaterdag 10 november 2018 10:15 Meisjes B1 - Venlo MB2
Els, van Annette zondag 25 november 2018 12:45 Dames 1 - HC Horst D1
Els, van Rosalie zaterdag 27 oktober 2018 09:45 Meisjes 8E2 - HC Oranje Rood M8E7
Els, van Rosalie zaterdag 10 november 2018 10:00 Meisjes 8E3 - HOB Bakel M8E1
Elzen, van den Dries zaterdag 10 november 2018 13:15 Meisjes C3 - Hockey Club Uden MC2
Elzen, van den Edwin zaterdag 27 oktober 2018 13:15 Jongens C2 - HC Horst JC1
Elzen, van den Edwin zaterdag 24 november 2018 10:00 Meisjes B2 - mixed hockeyclub HDL MB1
Erp, van Veronique zaterdag 3 november 2018 13:30 Meisjes A2 - Geel-Zwart MA4
Erp, van Veronique zaterdag 24 november 2018 12:00 Meisjes A2 - Oss MA6
Eynden, v.d. Ray zaterdag 3 november 2018 15:30 Meisjes B1 - MHCV MB1
Eynden, v.d. Ray zaterdag 24 november 2018 15:30 Meisjes B1 - Nuenen MB2
Gastel, van Maarten zaterdag 17 november 2018 10:15 Jongens C1 - Sint Oedenrode JC1
Gerrits Femke zaterdag 17 november 2018 10:00 Meisjes C5 - mixed hockeyclub HDL MC2
Gerrits Has zondag 4 november 2018 10:45 Dames A / 30+ - Hockey Club Uden DA
Gieling Koen zaterdag 3 november 2018 12:00 Jongens C1 - Hockey Club Uden JC1
Goedee Wieke zaterdag 27 oktober 2018 11:45 Meisjes B4 - HC Horst MB3
Goedee Wieke zaterdag 24 november 2018 13:30 Meisjes C2 - H.O.D. MC7
Gondrie Joep zaterdag 10 november 2018 13:45 Jongens A1 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA4
Gremmen Nelleke zaterdag 3 november 2018 10:00 Meisjes C5 - HC Boekel MC1
Gulick, van Mees zaterdag 10 november 2018 11:30 Meisjes C4 - Hockey Club Uden MC4
Gulick, van Ties zaterdag 27 oktober 2018 13:45 Jongens A1 - MHC MEP JA2
Haak Jelle zaterdag 10 november 2018 11:30 Meisjes C4 - Hockey Club Uden MC4
Heijden, van der Jessica zaterdag 3 november 2018 13:30 Meisjes A2 - Geel-Zwart MA4
Heijden, van der Wouter zondag 25 november 2018 12:30 Heren A - HC Boekel HA
Heugten, van Liselotte zaterdag 27 oktober 2018 09:45 Meisjes 8E3 - Nuenen M8E3
Heugten, van Liselotte zaterdag 10 november 2018 10:00 Jongens 8E1 - DVS J8E1
Hoof, van Cassandra zondag 11 november 2018 14:30 Dames Jong 1 - HC Oranje Rood DJ3
Janssen Koen zaterdag 27 oktober 2018 11:30 Meisjes B3 - MHCdeDommel MB3
Kanters Dirk zaterdag 27 oktober 2018 10:00 Meisjes C3 - Oss MC3
Kelleher Amy zaterdag 17 november 2018 13:30 Meisjes C4 - HC Boekel MC2
Kelleher Amy zaterdag 24 november 2018 11:45 Meisjes C6 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC11
Koenders Roos zaterdag 24 november 2018 10:15 Meisjes C1 - Geel-Zwart MC2
Leuken, van Erik zondag 11 november 2018 10:30 Heren 2 - HOCKEY HEEZE H3
Maas Bram zaterdag 27 oktober 2018 13:15 Jongens C2 - HC Horst JC1
Maas Bram zaterdag 24 november 2018 15:30 Meisjes B1 - Nuenen MB2
Marcic Carlijn zaterdag 17 november 2018 11:45 Meisjes B5 - HC Grave MB1
Meulensteen Alice zaterdag 3 november 2018 11:45 Meisjes B2 - Hockey Club Uden MB2
Michels Piet-Hein zondag 4 november 2018 10:30 Heren A - Geel-Zwart HC
Michels Piet-Hein zondag 18 november 2018 12:30 Dames 2 - Mixed Hockey Club Heesch D2
Moonen Koen zaterdag 3 november 2018 15:30 Meisjes B1 - MHCV MB1
Moonen Koen zaterdag 24 november 2018 10:00 Meisjes B2 - mixed hockeyclub HDL MB1
Mouwen Kees zondag 4 november 2018 10:30 Heren A - Geel-Zwart HC
Munsters Claudia zaterdag 3 november 2018 10:00 Jongens 8E1 - Hockey Geldrop J8E1
Oort, van Bart zaterdag 17 november 2018 11:30 Meisjes B4 - HOB Bakel MB2
Panhuizen Sanna zaterdag 24 november 2018 08:45 Meisjes 8E3 - HC Boekel M8E1
Peeters Joey zaterdag 10 november 2018 08:45 Meisjes 8E2 - Hockey Geldrop M8E3
Peeters Sarah zaterdag 24 november 2018 10:00 Jongens 8E1 - V.M.H.C. Basko J8E3
Peeters Sarah zaterdag 24 november 2018 13:30 Meisjes C2 - H.O.D. MC7
Pennings Eveline zondag 28 oktober 2018 14:30 Dames Jong 1 - Hockey Geldrop DJ1
Pennings Eveline zondag 11 november 2018 14:30 Dames Jong 1 - HC Oranje Rood DJ3
Penninx Julie zaterdag 3 november 2018 13:15 Meisjes C2 - V.M.H.C. Basko MC6
Pepers Demie zaterdag 3 november 2018 11:30 Meisjes C6 - HC Oirschot MC3
Pijnappels Harold zondag 11 november 2018 12:45 Dames 1 - V.M.H.C. Basko D1
Putten, van der Martijn zondag 28 oktober 2018 12:45 Dames 1 - HC Boekel D1
Putten, van der Martijn zondag 25 november 2018 12:30 Heren A - HC Boekel HA
Relou Bente zaterdag 24 november 2018 10:00 Meisjes 8E2 - Nuenen M8E2
Rooijackers Bea zondag 25 november 2018 12:45 Dames 1 - HC Horst D1
Rooijackers Kim zaterdag 10 november 2018 12:00 Meisjes A1 - C.M.H.C. CIVICUM MA1
Rouwhorst Walter zaterdag 27 oktober 2018 13:45 Jongens A1 - MHC MEP JA2
Rouwhorst Walter zaterdag 3 november 2018 15:00 Jongens A2 - Geel-Zwart JA2
Rovers Laura zaterdag 17 november 2018 10:00 Meisjes C5 - mixed hockeyclub HDL MC2
Rovers Veerle zaterdag 10 november 2018 12:00 Meisjes A1 - C.M.H.C. CIVICUM MA1
Smits Loek zaterdag 27 oktober 2018 10:00 Meisjes C3 - Oss MC3
Snijders Bibi zaterdag 27 oktober 2018 11:45 Meisjes B4 - HC Horst MB3
Snijders Ise zaterdag 27 oktober 2018 12:00 Meisjes C4 - MHC Boxmeer MC3
Steeghs Eline zaterdag 3 november 2018 13:15 Meisjes C2 - V.M.H.C. Basko MC6
Steenis, van Pleun zaterdag 17 november 2018 11:45 Meisjes B5 - HC Grave MB1
Summeren, van Bart zaterdag 27 oktober 2018 13:30 Meisjes B5 - Geel-Zwart MB6
Swinkels Ruud zondag 25 november 2018 10:45 Heren 2 - Hockeyclub Blerick H3
Tielemans Imke zaterdag 3 november 2018 11:30 Meisjes C6 - HC Oirschot MC3
Timp Jan-Eric zaterdag 27 oktober 2018 11:30 Meisjes B3 - MHCdeDommel MB3
Toonen Jos zaterdag 3 november 2018 10:15 Meisjes C1 - MHC Boxmeer MC1
Toonen Jos zaterdag 17 november 2018 13:15 Meisjes B3 - Oss MB6
Toorn, van der Anouk zaterdag 27 oktober 2018 10:15 Meisjes A1 - Tegelen MA1
Toorn, van der Anouk zaterdag 17 november 2018 13:45 Meisjes A1 - Hockeyclub Blerick MA1
Toorn, van der Peter- Paul zaterdag 10 november 2018 13:45 Jongens A1 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA4
Toorn, van der Peter- Paul zaterdag 17 november 2018 12:00 Jongens A1 - Rosmalen JA2
Toorn, van der Stijn zaterdag 3 november 2018 12:00 Jongens C1 - Hockey Club Uden JC1
Toorn, van der Stijn zaterdag 17 november 2018 10:15 Jongens C1 - Sint Oedenrode JC1
Veenendaal, van Ruben zaterdag 10 november 2018 13:15 Meisjes C3 - Hockey Club Uden MC2
Ven, van de Lieke zaterdag 3 november 2018 15:00 Jongens A2 - Geel-Zwart JA2
Ven, van de Pim zaterdag 24 november 2018 11:30 Meisjes C3 - Mixed Hockey Club Heesch MC1
Vereijken Sanne zaterdag 3 november 2018 11:45 Meisjes B2 - Hockey Club Uden MB2
Vereijken Sanne zaterdag 17 november 2018 13:30 Meisjes C4 - HC Boekel MC2
Verhagen Maurice zondag 28 oktober 2018 11:00 Heren 2 - Venlo H3
Verhagen Maurice zondag 25 november 2018 10:30 Dames A / 30+ - HC Helmond DA
Verhagen Thomas zaterdag 10 november 2018 10:00 Meisjes B2 - HC Boekel MB1
Verstijnen Max zaterdag 10 november 2018 10:00 Meisjes B2 - HC Boekel MB1
Verstijnen Max zaterdag 17 november 2018 11:30 Meisjes B4 - HOB Bakel MB2
Vlijmen, van Bas zaterdag 17 november 2018 12:00 Jongens A1 - Rosmalen JA2
Vlijmen, van Emma zaterdag 27 oktober 2018 10:15 Meisjes A1 - Tegelen MA1
Vlijmen, van Emma zaterdag 17 november 2018 13:45 Meisjes A1 - Hockeyclub Blerick MA1
Vogels Martin zaterdag 3 november 2018 10:15 Meisjes C1 - MHC Boxmeer MC1
Vogels Martin zondag 18 november 2018 12:30 Dames 2 - Mixed Hockey Club Heesch D2
Wanroij, van Puk zaterdag 3 november 2018 10:00 Meisjes C5 - HC Boekel MC1
Weijmans Willem zondag 11 november 2018 10:45 Dames 2 - Hockey Club Uden D3
Wijn Harrie zondag 4 november 2018 12:30 Heren 3 - HC Oranje Rood H12
Wijn Marjet zaterdag 3 november 2018 10:00 Meisjes 8E4 - Sint Oedenrode M8E3
Wijn Marjet zaterdag 17 november 2018 09:45 Meisjes 8E1 - HCAS M8E1
Willemsen Bas zondag 4 november 2018 10:45 Dames A / 30+ - Hockey Club Uden DA
Ypenburg Steven zaterdag 27 oktober 2018 13:30 Meisjes B5 - Geel-Zwart MB6
Ypenburg Steven zaterdag 24 november 2018 13:45 Jongens B1 - MHC Boxmeer JB1
Zanden, v.d. Bram zondag 28 oktober 2018 12:45 Dames 1 - HC Boekel D1
Zanden, v.d. Bram zondag 11 november 2018 12:30 Heren 4 - Oss H5
Zwaag, van der Joris zondag 25 november 2018 10:45 Heren 2 - Hockeyclub Blerick H3
Handige links
Agenda
15-10 
Herfstvakantie
12-11 
Informatieavond coaches zaalhockey
Hele agenda
Hockey.nl









Uitslagen Gold Cup (H): Ede stunt niet, Were Di wint van Nijmegen
WK-brons 2002: de ‘geweldige slijtageslag’ van Kuala Lumpur
Regenboogbanden groot succes op de hockeyvelden
Voorbeschouwing HK (H): Croon tegen zijn oude club HGC
Voorbeschouwing Livera HK (D): SCHC verloor nog geen enkele keer
’85 procent pusht de strafcorner aan’
Gold Cup (H): Programma tweede ronde bekercompetitie
Poule-indeling Landelijke A/B- en Super A/B-competitie bekend
Indian Dribble #4: De liefde van Seve van Ass voor India
Uitslagen
D1 HV Meerssen D1 2-4
D2 MHC Boxmeer D4 5-4
DA H.O.D. DA 0-8
H1 Hockey Club Uden H1 1-2
H3 MHC Best H2 3-1
H4 SMHC De Hopbel H7 1-2
HA MHC Best HB 6-0
MB2 HC Boekel MB1 2-3
D1 HC Scoop D1 1-2
D2 HOB Bakel D1 0-2
DA MHCdeDommel DA 1-9
DJ1 HC Eindhoven DJ3 0-6