Sponsoren
Inloggen
Vacatures







 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Scheidsrechters
Sorteer op naam | Sorteer op tijd
Naam Voornaam Datum Tijd Wedstrijd
Aa, van der Annemijn zaterdag 8 februari 2020 13:40 Jongens D2 zaal - Rosmalen JD3
Aa, van der Annemijn zaterdag 8 februari 2020 14:30 Meisjes D5 zaal - Nuenen MD4
Acker, van den Wouter zondag 2 februari 2020 11:45 ZAALBLOK - ZAAL Boxmeer D1 - Boekel D1
Acker, van den Wouter zondag 2 februari 2020 12:35 Dames 1 zaal - Hockey Club Uden D1
Berlo, van Isa zondag 26 januari 2020 09:15 Meisjes D2 zaal - HOCO MD3
Berlo, van Isa zondag 26 januari 2020 10:05 ZAALBLOK - ZAAL HOCO MD3 - Were Di MD3
Berlo, van Pim zondag 9 februari 2020 14:15 Meisjes B1 zaal - Hockey Geldrop MB1
Berlo, van Pim zondag 9 februari 2020 15:55 Meisjes B1 zaal - Venlose Hockey Club MB1
Bessems Jasmijn zaterdag 1 februari 2020 15:20 ZAALBLOK - ZAAL Venray MA2 - Mierlo MA4
Bessems Jasmijn zaterdag 1 februari 2020 16:10 Meisjes A3 zaal - HC Mierlo MA4
Bie, de Viola zondag 2 februari 2020 13:25 ZAALBLOK - ZAAL Boekel D1 - Venray D1
Bie, de Viola zondag 2 februari 2020 14:15 ZAALBLOK - ZAAL Boxmeer D1 - Uden D1
Bie, de Viola zondag 2 februari 2020 15:05 Dames 1 zaal - MHCV D1
Biemans Daan zondag 9 februari 2020 15:05 ZAALBLOK - ZAAL Geldrop MB1 - Venlo MB1
Bijnen Romijn zondag 2 februari 2020 10:05 ZAALBLOK - ZAAL Dommel JD2 - MEP JD3
Bijnen Romijn zaterdag 8 februari 2020 15:20 ZAALBLOK - ZAAL Nuenen MD4 - Deurne MD2
Boom, van den Lise zaterdag 8 februari 2020 13:40 Jongens D2 zaal - Rosmalen JD3
Boom, van den Lise zaterdag 8 februari 2020 14:30 Meisjes D5 zaal - Nuenen MD4
Coolen Noa zaterdag 15 februari 2020 15:20 ZAALBLOK - ZAAL Dommel MC4 - Berlicum MC4
Coolen Noa zaterdag 15 februari 2020 16:10 Meisjes C5 zaal - MHCdeDommel MC4
Corstens Lieve zondag 26 januari 2020 15:55 Meisjes B3 zaal - HC Helmond MB5
Corstens Lieve zondag 9 februari 2020 13:25 Jongens C2 zaal - HC Mierlo JC2
Corstens Lieve zondag 16 februari 2020 12:35 ZAALBLOK - ZAAL Hopbel JD1 - Uden JD1
Corstens Lieve zondag 16 februari 2020 13:25 Jongens D1 zaal - SMHC De Hopbel JD1
Dijk, van Daim zondag 26 januari 2020 12:35 ZAALBLOK - ZAAL Oss MD3 - Liempde MD4
Dijk, van Daim zaterdag 15 februari 2020 12:50 ZAALBLOK - ZAAL Liempde MD4 - MEP MD4
Dijk, van Isa zondag 9 februari 2020 11:45 Jongens C2 zaal - HC Eindhoven JC2
Dijk, van Isa zondag 16 februari 2020 12:35 ZAALBLOK - ZAAL Hopbel JD1 - Uden JD1
Dijk, van Isa zondag 16 februari 2020 13:25 Jongens D1 zaal - SMHC De Hopbel JD1
Dijk, van Janne zondag 9 februari 2020 13:25 Jongens C2 zaal - HC Mierlo JC2
Dommelen, van Thijs zaterdag 1 februari 2020 12:50 ZAALBLOK - ZAAL Oranje-Rood MB11 - Mierlo MB5
Donkers Maud zondag 9 februari 2020 09:15 Meisjes C4 zaal - HOB Bakel MC2
Donkers Maud zondag 9 februari 2020 10:05 ZAALBLOK - ZAAL Bakel MC2 - Boekel MC2
Driessen Andy zaterdag 1 februari 2020 12:00 Meisjes B5 zaal - HC Mierlo MB5
Driessen Andy zaterdag 1 februari 2020 12:50 ZAALBLOK - ZAAL Oranje-Rood MB11 - Mierlo MB5
Els, van Rosalie zaterdag 8 februari 2020 12:00 Jongens D2 zaal - Hockeyclub Berlicum JD2
Els, van Rosalie zaterdag 8 februari 2020 12:50 ZAALBLOK - ZAAL Berlicum JD2 - Rosmalen JD3
Geffen, van Tamar zondag 9 februari 2020 12:35 ZAALBLOK - ZAAL Mierlo JC2 - Eindhoven JC2
Gerrits Sofie zaterdag 15 februari 2020 15:20 ZAALBLOK - ZAAL Dommel MC4 - Berlicum MC4
Gerrits Sofie zaterdag 15 februari 2020 16:10 Meisjes C5 zaal - MHCdeDommel MC4
Gerrits Suus zondag 2 februari 2020 09:15 Jongens D2 zaal - MHCdeDommel JD2
Gerrits Suus zaterdag 8 februari 2020 15:20 ZAALBLOK - ZAAL Nuenen MD4 - Deurne MD2
Gerrits Tum zaterdag 1 februari 2020 12:00 Meisjes B5 zaal - HC Mierlo MB5
Graat Merel zondag 26 januari 2020 10:55 Meisjes D2 zaal - Were Di Tilburg MD3
Graat Merel zondag 26 januari 2020 11:45 Meisjes D3 zaal - Oss MD3
Graat Merel zondag 9 februari 2020 09:15 Meisjes C4 zaal - HOB Bakel MC2
Graat Merel zondag 9 februari 2020 10:05 ZAALBLOK - ZAAL Bakel MC2 - Boekel MC2
Gremmen Nelleke zondag 26 januari 2020 15:55 Meisjes B3 zaal - HC Helmond MB5
Groot, de Cas zondag 9 februari 2020 14:15 Meisjes B1 zaal - Hockey Geldrop MB1
Groot, de Cas zondag 9 februari 2020 15:55 Meisjes B1 zaal - Venlose Hockey Club MB1
Gulick, van Ties zondag 2 februari 2020 11:45 ZAALBLOK - ZAAL Boxmeer D1 - Boekel D1
Gulick, van Ties zondag 2 februari 2020 12:35 Dames 1 zaal - Hockey Club Uden D1
Hagelaars Aukje zondag 26 januari 2020 09:15 Meisjes D2 zaal - HOCO MD3
Hagelaars Aukje zondag 26 januari 2020 10:05 ZAALBLOK - ZAAL HOCO MD3 - Were Di MD3
Heugten, van Thijmen zondag 26 januari 2020 12:35 ZAALBLOK - ZAAL Oss MD3 - Liempde MD4
Heugten, van Thijmen zaterdag 15 februari 2020 12:00 Meisjes D3 zaal - Liempde MD4
Kammeijer Mees zondag 26 januari 2020 13:25 Meisjes D3 zaal - Liempde MD4
Kammeijer Mees zaterdag 15 februari 2020 12:00 Meisjes D3 zaal - Liempde MD4
Kanters Sylke zondag 16 februari 2020 09:15 Meisjes D6 Zaal - mixed hockeyclub HDL MD2
Kanters Sylke zondag 16 februari 2020 10:05 ZAALBLOK - ZAAL HDL MD2 MIX - Berlicum MD3
Kanters Teuntje zondag 2 februari 2020 10:55 Jongens D2 zaal - MHC MEP JD3
Lith, van Anna zondag 2 februari 2020 10:55 Jongens D2 zaal - MHC MEP JD3
Meulensteen Alice zaterdag 1 februari 2020 15:20 ZAALBLOK - ZAAL Venray MA2 - Mierlo MA4
Meulensteen Alice zaterdag 1 februari 2020 16:10 Meisjes A3 zaal - HC Mierlo MA4
Muenala Kinty zaterdag 1 februari 2020 13:40 Meisjes B5 zaal - HC Oranje Rood MB11
Otten Dijn zondag 26 januari 2020 10:55 Meisjes D2 zaal - Were Di Tilburg MD3
Otten Dijn zondag 26 januari 2020 11:45 Meisjes D3 zaal - Oss MD3
Pennings Eveline zaterdag 8 februari 2020 12:00 Jongens D2 zaal - Hockeyclub Berlicum JD2
Pennings Eveline zaterdag 8 februari 2020 12:50 ZAALBLOK - ZAAL Berlicum JD2 - Rosmalen JD3
Penninx Julie zondag 16 februari 2020 10:55 Meisjes D6 Zaal - Hockeyclub Berlicum MD3
Penninx Julie zondag 16 februari 2020 11:45 Jongens D1 zaal - Hockey Club Uden JD1
Rouwhorst Ming Hui zondag 16 februari 2020 09:15 Meisjes D6 Zaal - mixed hockeyclub HDL MD2
Rouwhorst Ming Hui zondag 16 februari 2020 10:05 ZAALBLOK - ZAAL HDL MD2 MIX - Berlicum MD3
Schaap Lisa zaterdag 8 februari 2020 16:10 Meisjes D5 zaal - M.H.C. Deurne MD2
Schaijk, van Fenne zondag 9 februari 2020 11:45 Jongens C2 zaal - HC Eindhoven JC2
Schaijk, van Fenne zondag 9 februari 2020 12:35 ZAALBLOK - ZAAL Mierlo JC2 - Eindhoven JC2
Schijndel, van Floor zondag 2 februari 2020 09:15 Jongens D2 zaal - MHCdeDommel JD2
Schijndel, van Ties zaterdag 1 februari 2020 14:30 Meisjes A3 zaal - MHCV MA2
Smits Loek zaterdag 1 februari 2020 13:40 Meisjes B5 zaal - HC Oranje Rood MB11
Snijders Ise zaterdag 15 februari 2020 13:40 Meisjes D3 zaal - MHC MEP MD4
Snijders Ise zaterdag 15 februari 2020 14:30 Meisjes C5 zaal - Hockeyclub Berlicum MC4
Snijders Ise zondag 16 februari 2020 10:55 Meisjes D6 Zaal - Hockeyclub Berlicum MD3
Snijders Ise zondag 16 februari 2020 11:45 Jongens D1 zaal - Hockey Club Uden JD1
Steeghs Eline zaterdag 15 februari 2020 13:40 Meisjes D3 zaal - MHC MEP MD4
Steeghs Eline zaterdag 15 februari 2020 14:30 Meisjes C5 zaal - Hockeyclub Berlicum MC4
Swinkels Ruud zondag 2 februari 2020 13:25 ZAALBLOK - ZAAL Boekel D1 - Venray D1
Swinkels Ruud zondag 2 februari 2020 14:15 ZAALBLOK - ZAAL Boxmeer D1 - Uden D1
Swinkels Ruud zondag 2 februari 2020 15:05 Dames 1 zaal - MHCV D1
Ven, van de Pim zondag 9 februari 2020 15:05 ZAALBLOK - ZAAL Geldrop MB1 - Venlo MB1
Verhappen Rosalie zondag 2 februari 2020 10:05 ZAALBLOK - ZAAL Dommel JD2 - MEP JD3
Verhappen Rosalie zaterdag 8 februari 2020 16:10 Meisjes D5 zaal - M.H.C. Deurne MD2
Vlijmen, van Bijs zaterdag 1 februari 2020 14:30 Meisjes A3 zaal - MHCV MA2
Vogels Larissa zondag 26 januari 2020 15:05 ZAALBLOK - ZAAL Helmond MB5 - Boekel MB2
Wagemakers Guus zondag 26 januari 2020 13:25 Meisjes D3 zaal - Liempde MD4
Wagemakers Guus zondag 26 januari 2020 14:15 Meisjes B3 zaal - HC Boekel MB2
Wanroij, van Fon zondag 26 januari 2020 15:05 ZAALBLOK - ZAAL Helmond MB5 - Boekel MB2
Winckens Kane zondag 26 januari 2020 14:15 Meisjes B3 zaal - HC Boekel MB2
Winckens Kane zaterdag 15 februari 2020 12:50 ZAALBLOK - ZAAL Liempde MD4 - MEP MD4
Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









Muyselaar: ‘Ik ben nog niet de Mila die ik kan zijn’
Bliksemstart bezorgt Oranje Dames plek in EK-finale
Round-up EK Zaal (D): Wit-Rusland stunt tegen Duitsland
Elin van Erk: spil in het verbindingshockey van Oranje
FIH Pro League: Belgen winnen eerste clash met Australië
Maak jij het Auping Doelpunt van de Week in de zaal?
Round-up HK Zaal (H): Venlo gedegradeerd in spannende poule
Oranje Dames na derde zege op rij in halve finale EK
EK-debutanten Mascha en Margot: genieten zonder zenuwen
Uitslagen