Sponsoren
Inloggen
Vacatures







 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Reo Bongers
Anna Gerrits
Clubcompetitie
Stand Team # gw gl vl punten voor tegen doelsaldo
1 Jongens C1 3 3 0 0 9 39 2 + 37
2 Meisjes B5 3 3 0 0 9 31 0 + 31
3 Meisjes B4 3 3 0 0 9 20 1 + 19
4 Meisjes C2 3 3 0 0 9 19 0 + 19
5 Meisjes A3 3 3 0 0 9 16 3 + 13
6 Meisjes C1 3 3 0 0 9 10 0 + 10
7 Dames 2 3 3 0 0 9 12 3 + 9
8 Meisjes D1 2 2 0 0 6 8 1 + 7
9 Jongens B1 3 2 1 0 7 18 4 + 14
10 Meisjes A2 3 2 1 0 7 17 6 + 11
11 Dames A / 30+ 3 2 0 1 6 13 5 + 8
12 Meisjes B1 3 2 0 1 6 10 3 + 7
13 Meisjes D5 3 2 0 1 6 13 7 + 6
14 Meisjes C4 3 2 0 1 6 9 3 + 6
15 Dames 1 3 2 0 1 6 7 4 + 3
16 Meisjes B2 3 2 0 1 6 10 8 + 2
17 Heren 3 3 2 0 1 6 8 11 -3
18 Meisjes D4 2 1 0 1 3 5 8 -3
19 Heren 1 3 1 1 1 4 7 9 -2
20 Jongens D2 3 1 0 2 3 11 11 0
21 Jongens A1 3 1 0 2 3 8 11 -3
22 Jongens D1 3 1 0 2 3 9 17 -8
23 Heren A 3 1 0 2 3 5 15 -10
24 Jongens B2 3 1 0 2 3 3 14 -11
25 Meisjes C5 3 1 0 2 3 4 19 -15
26 Dames Jong 1 3 0 1 2 1 1 7 -6
27 Meisjes B3 3 0 1 2 1 4 12 -8
28 Meisjes D3 3 0 1 2 1 3 12 -9
29 Meisjes A1 3 0 1 2 1 3 12 -9
30 Meisjes D6 3 0 1 2 1 1 17 -16
31 Heren 2 2 0 0 2 0 3 9 -6
32 Meisjes C3 3 0 0 3 0 7 15 -8
33 Meisjes D2 2 0 0 2 0 3 13 -10
34 Heren 4 3 0 0 3 0 6 18 -12
35 Jongens C2 3 0 0 3 0 2 16 -14
Handige links
Agenda
14-10 
Herfstvakantie voor alle teams
Hele agenda
Hockey.nl









Yibbi Jansen: ‘Ik moet vooral mijn veldspel verbeteren’
Tanguy Cosyns nu al een fenomeen in Amsterdam
Spannende topper der titelfavorieten eindigt zonder winnaar
SCHC maakt voor rust het verschil in topper tegen hdm
PK (H): Were Di maakt voorlopig faam als reuzendoder
OVK (H): Knappe uitzege Upward op Groningen
PK (D): Klein Zwitserland haalt uit tegen De Terriërs
Moes over Eindhovense comeback en Van der Veld over rol als captain
OVK (D): Fletiomare keurig aan kop na twee speelronden
Uitslagen
D1 SHOT D1 2-0
D2 mixed hockeyclub HDL D1 2-1
DA HTCSON Hockey DA 6-1
DJ1 HC Mierlo DJ1 0-4
H1 Nuenen H1 3-2
H2 Sint Oedenrode H2 2-4
H3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H10 3-2
H4 HC Mierlo H1 2-7
HA Tegelen HB 2-1
JA1 Oss JA1 4-2
JB1 HC Oranje Rood Oranje-Rood JB3 9-1
JB2 MHC MEP JB2 0-5