Sponsoren
Inloggen
Vacatures







 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Organisatie
BESTUUR  
  Jos Bezemer Jr.  Voorzitter    
  Puk Bezemer  Secretaris    
  Chantal Rovers  Penningmeester    
  Jos Coolen  Bestuurslid hockeytechnische zaken    
  Bart de Bruijn  Bestuurslid Facilities    
  Lieke van de Ven  Bestuurslid Algemene Zaken   
FINANCIEN Email sturen naar FINANCIEN  
  Anoek van der Aa  Financiele administratie   
  Anuska vd Wijst  Financiele administratie   
Kascommissie   
  Harold Pijnappels  Voorzitter    
  Rein Godding  Commissielid   
Sponsorcommissie  Email sturen naar Sponsorcommissie  
  Carlo van Schijndel  Commissielid   
  Joyce van Gulick  Commissielid   
  Martijn Kammeijer  Commissielid   
  Martijn van der Putten  Voorzitter    
SECRETARIAAT Email sturen naar SECRETARIAAT  
  Henriëtte Rouwhorst  Wedstrijdsecretaris jongste-jeugd   
  Marieke van der Heijden  Wedstrijdsecretaris junioren   
  Agnes van de Laar  Wedstrijdsecretaris junioren   
  Cindy Kroef  Wedstrijdsecretaris junioren   
  Henriëtte Rouwhorst  Wedstrijdsecretaris senioren   
  Richard Biemans  Wedstrijdsecretariaat zaal   
  Ine Eeuwes - Rooijackers  Ledenadministratie   
  Sandra Swinkels  Beheerder website en Lisa    
HOCKEYTECHNISCHE COMMISSIE Email sturen naar HOCKEYTECHNISCHE COMMISSIE  
Arbitragecommissie  Email sturen naar Arbitragecommissie  
  Anne van Berlo - Pennings  Foto aanwezig Commissielid   
  Thomas Verhagen  Commissielid   
  Bram v.d. Zanden  Commissielid   
Jongste-jeugd commissie  Email sturen naar Jongste-jeugd commissie  
  Janneke van de Kerkhof  Voorzitter    
  Karin de Bruijn  Lijncoördinator Funkey   
  Karin de Bruijn  Lijncoördinator Funkey+   
  Janneke van de Kerkhof  Lijncoördinator 3-tallen   
  Janneke van de Kerkhof  Lijncoördinator 6-tallen   
  Annette van Els  Foto aanwezig Lijncoördinator 8-tallen   
Juniorencommissie  Email sturen naar Juniorencommissie  
  Gijs Overmars  Voorzitter    
  Gijs Overmars  Lijncoördinator jongens A-B-C-D   
  Viola de Bie  Lijncoördinator meisjes A-B   
  Koen van der Aa  Lijncoördinator meisjes C   
  Sharon Geerts  Lijncoördinator meisjes D   
Seniorencommissie  Email sturen naar Seniorencommissie  
  Heidi Korsten  Commissielid   
  Tristan Gallas  Commissielid   
Trainerscommissie  Email sturen naar Trainerscommissie  
  Bea Rooijackers  Voorzitter    
  Frank Nielen  Trainerscoördinator   
Zaalhockeycommissie  Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
  Julie Meijers  Voorzitter    
  Mijke Megens  Commissielid   
  Alice van Goor  Commissielid   
  Marianne van Vugt  Commissielid   
  Fanny Schaap  Commissielid   
  Shirley van de Burgt  Commissielid    0492325838
  Anoeska van Kilsdonk  Commissielid   
  Irma Smits  Commissielid   
  Carla Jacobs  Commissielid   
  Ruud Swinkels  Commissielid   
  Wouter van den Acker  Commissielid   
  Richard Biemans  Wedstrijdsecretariaat zaal   
ALGEMENE ZAKEN  
PR en communicatie   
  Lieke van de Ven  Voorzitter    
  Maartje v Oosteren  Commissielid   
  Alex de Beer  Commissielid   
  Anton Steeghs  Commissielid   
  Rosalie van Els  Foto aanwezig Commissielid   
  Marc Penninx  Commissielid   
FACILITIES Email sturen naar FACILITIES  
Barcommissie  Email sturen naar Barcommissie  
  Natasja O'Bryan  Voorzitter    
  Antonet van den Boom  Foto aanwezig Commissielid   
  Anke Mezenberg  Commissielid   
  Jasper Jonkers  Commissielid   
  Sanne Teeuwen  Commissielid   
EHBO   
  Bouke Nieweg  Voorzitter    
  Martine van der Zanden  Commissielid   
  Heidi Van De Laar - Tiebosch  Commissielid   
  Michelle van de Kam  Commissielid   
  Anton Steeghs  Commissielid   
  Henriëtte Rouwhorst  Commissielid   
  Christiaan Corstens  Commissielid   
Materiaal   
  Bart de Bruijn  Voorzitter    
Onderhoud    
  Bart de Bruijn  Voorzitter    
  Wim Swinkels  Commissielid   
  Frank Haverkort  Commissielid  groen 
  Marc Penninx  Commissielid  groen 
  Martijn Biemans  Commissielid  groen 
  Dirk Selten  Commissielid  groen 
  Thomas Heunks  Commissielid  groen 
  Mark van Stiphout  Commissielid  groen 
  Geert van Zeeland  Commissielid  multimedia 
  Peter-Paul v.d. Ven  Commissielid  multimedia 
VERTROUWENSPERSOON  
  Ton Gieling  Vertrouwenspersoon    
  Marly Driessens  Vertrouwenspersoon    
Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









Jip Janssen bekroont ‘anti-hockey’ Kampong met punt tegen HGC
Niet Heerbaart, maar Zwezereijn keept bij SCHC in de zaal
HK zaal: uitslagen Starttoernooi in Amsterdam
Studenten opgelet! Xan de Waard daagt jullie uit
Dit is de kerngroep van de Oranje Heren richting Tokio
Overwinteren bij een andere club: Opvallende namen in de HK Zaal
Maak jij dit weekend het Auping Doelpunt van de Week in de zaal?
Interlandloze Kappelle kan niet wachten op haar debuut
Annan: ‘Matla heeft stappen gemaakt om de beste Matla te zijn richting Tokio’
Uitslagen
MB4Z MHC Best MB7 8-1
MB4Z mixed hockeyclub HDL MB2 1-1
MD6Z SMHC De Hopbel MD4 4-1
MD6Z mixed hockeyclub HDL MD2 7-4
JA2Z HC Mierlo JA1 7-0
JA2Z Hockey Geldrop JA2 6-5
JC2Z Eersel JC1 3-3
JC2Z HC Mierlo JC2 1-1
JD2Z MHCdeDommel JD2 0-4
JD2Z HC Oirschot JD1 2-8