Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Organisatie
BESTUUR  
  Jos Bezemer Jr.  Voorzitter    
  Hans Keeris  Penningmeester     0492-775087
  Puk Bezemer  Secretaris    
  Jos Coolen  Bestuurslid hockeytechnische zaken    
  Bart de Bruijn  Bestuurslid Facilities    
  Lieke van de Ven  Bestuurslid Algemene Zaken   
FINANCIEN Email sturen naar FINANCIEN  
  Esther Gondrie  Financiele administratie   
  Anoek van der Aa  Financiele administratie    0492362475
Kascommissie   
  Harold Pijnappels  Voorzitter kascommissie   
  Rein Godding  Commissielid   
Sponsorcommissie  Email sturen naar Sponsorcommissie  
  Martijn van der Putten  Voorzitter sponsorcommissie   
  Martijn Kammeijer  Commissielid   
  Carlo van Schijndel  Commissielid   
  Joyce van Gulick  Commissielid   
SECRETARIAAT Email sturen naar SECRETARIAAT  
  Sandra Swinkels  Beheerder website en Lisa    
Ledenadministratie   
  Ine Eeuwes - Rooijackers  Commissielid   
Wedstrijdsecretariaat jongste-jeugd  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat jongste-jeugd  
  Henriëtte Rouwhorst  Wedstrijdsecretaris jongste-jeugd   
Wedstrijdsecretariaat junioren  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat junioren  
  Peter Verstijnen  Wedstrijdsecretaris junioren   
Wedstrijdsecretariaat senioren  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat senioren  
  Henriëtte Rouwhorst  Wedstrijdsecretaris senioren   
Wedstrijdsecretariaat zaalhockey  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat zaalhockey  
  Richard Biemans  Wedstrijdsecretariaat zaal   
HOCKEYTECHNISCHE COMMISSIE Email sturen naar HOCKEYTECHNISCHE COMMISSIE  
Arbitragecommissie  Email sturen naar Arbitragecommissie  
  Wouter van den Acker  Voorzitter arbitragecommissie   
  Anne van Berlo - Pennings  Foto aanwezig Commissielid   
  Thomas Verhagen  Commissielid   
  Bram v.d. Zanden  Commissielid   
Jongste-jeugd commissie  Email sturen naar Jongste-jeugd commissie  
  Karin de Bruijn  Lijncoördinator Funkey+   
  Karin de Bruijn  Lijncoördinator Funkey   
  Annette van Els  Foto aanwezig Lijncoördinator 8-tallen   
Juniorencommissie  Email sturen naar Juniorencommissie  
  Bas van Vlijmen  Voorzitter juniorencommissie   
  Gijs Overmars  Lijncoördinator jongens A-B-C-D    0492-364006
  Bas van Vlijmen  Lijncoördinator meisjes A-B    0492-364933
  Koen van der Aa  Lijncoördinator meisjes C    0492362475
  Sharon Geerts  Lijncoördinator meisjes D   
  Femke Wagemakers  Commissielid   
  Joyce Bergh  Lijncoördinator meisjes D   
Seniorencommissie  Email sturen naar Seniorencommissie  
  Ted Adriaans  Voorzitter seniorencommissie   
  Tristan Gallas  Commissielid   
  Heidi Korsten  Commissielid   
Trainerscommissie  Email sturen naar Trainerscommissie  
  Bea Rooijackers  Voorzitter trainerscommissie   
  Frank Nielen  Trainerscoördinator   
Zaalhockeycommissie  Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
  Julie Meijers  Voorzitter zaalhockeycommissie   
  Alice van Goor  Commissielid   
  Marianne van Vugt  Commissielid   
  Fanny Schaap  Commissielid   
  Richard Biemans  Commissielid   
  Anoeska van Kilsdonk  Commissielid   
  Irma Smits  Commissielid   
  Carla Jacobs  Commissielid   
  Wouter van den Acker  Commissielid   
  Mijke Megens  Commissielid   
FACILITIES Email sturen naar FACILITIES  
Barcommissie  Email sturen naar Barcommissie  
  Antonet van den Boom  Foto aanwezig Voorzitter barcommissie   
  Jasper Jonkers  Commissielid   
  Inge van Duijnhoven  Commissielid   
  Maud van Vlijmen  Commissielid   
Materiaal- en onderhoudcommissie  Email sturen naar Materiaal- en onderhoudcommissie  
  Bart de Bruijn  Voorzitter materiaal- en onderhoudcommissie   
  Bart de Bruijn  Materiaalcoordinator   
  Wim Swinkels  Commissielid   
  Geert van Zeeland  Commissielid   
  Peter-Paul v.d. Ven  Commissielid   
  Bouke Nieweg  EHBO   
PR-commissie  Email sturen naar PR-commissie  
VERTROUWENSPERSOON  
  Ton Gieling  Vertrouwenspersoon    
  Marly Driessens  Vertrouwenspersoon    
Handige links
Agenda
15-10 
Herfstvakantie
12-11 
Informatieavond coaches zaalhockey
Hele agenda
Hockey.nl









Uitslagen Gold Cup (H): Ede stunt niet, Were Di wint van Nijmegen
WK-brons 2002: de ‘geweldige slijtageslag’ van Kuala Lumpur
Regenboogbanden groot succes op de hockeyvelden
Voorbeschouwing HK (H): Croon tegen zijn oude club HGC
Voorbeschouwing Livera HK (D): SCHC verloor nog geen enkele keer
’85 procent pusht de strafcorner aan’
Gold Cup (H): Programma tweede ronde bekercompetitie
Poule-indeling Landelijke A/B- en Super A/B-competitie bekend
Indian Dribble #4: De liefde van Seve van Ass voor India
Uitslagen
D1 HV Meerssen D1 2-4
D2 MHC Boxmeer D4 5-4
DA H.O.D. DA 0-8
H1 Hockey Club Uden H1 1-2
H3 MHC Best H2 3-1
H4 SMHC De Hopbel H7 1-2
HA MHC Best HB 6-0
MB2 HC Boekel MB1 2-3
D1 HC Scoop D1 1-2
D2 HOB Bakel D1 0-2
DA MHCdeDommel DA 1-9
DJ1 HC Eindhoven DJ3 0-6