Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Dit schema loopt van 15-10-2018 t/m 21-10-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:15 - 20:30 Jongens C1 Frank Nielen Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Colette van Els Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
19:15 - 20:30 Meisjes D1 Rob Vaessen
Ties Gerrits
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Jos Coolen
Kim Rooijackers
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C1 Bas van der Toorn Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Koen Gieling Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
20:15 - 21:30 Jongens A1 Frank Nielen Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
20:15 - 21:30 Jongens A2 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:45 Jongens C1 Frank Nielen Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:45 - 21:00 Jongens B1 Jur Pennings Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Raoul Bosman Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:45 Meisjes D1 Rob Vaessen
Ties Gerrits
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Jos Coolen
Kim Rooijackers
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
20:15 - 21:30 Meisjes A1 Lisa Boonaerts Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens B1 Jur Pennings Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C1 Eveline Pennings Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
18:45 - 20:00 Jongens A1 Sander Mulder Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
19:15 - 20:30 Dames 1 Koen Gieling Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
20:30 - 20:45 Dames 1 Koen Gieling Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
20:30 - 20:45 Heren 1 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
20:45 - 22:00 Heren 1 Raoul Bosman Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
Handige links
Agenda
15-10 
Herfstvakantie
12-11 
Informatieavond coaches zaalhockey
Hele agenda
Hockey.nl









Uitslagen Gold Cup (H): Ede stunt niet, Were Di wint van Nijmegen
WK-brons 2002: de ‘geweldige slijtageslag’ van Kuala Lumpur
Regenboogbanden groot succes op de hockeyvelden
Voorbeschouwing HK (H): Croon tegen zijn oude club HGC
Voorbeschouwing Livera HK (D): SCHC verloor nog geen enkele keer
’85 procent pusht de strafcorner aan’
Gold Cup (H): Programma tweede ronde bekercompetitie
Poule-indeling Landelijke A/B- en Super A/B-competitie bekend
Indian Dribble #4: De liefde van Seve van Ass voor India
Uitslagen
D1 HV Meerssen D1 2-4
D2 MHC Boxmeer D4 5-4
DA H.O.D. DA 0-8
H1 Hockey Club Uden H1 1-2
H3 MHC Best H2 3-1
H4 SMHC De Hopbel H7 1-2
HA MHC Best HB 6-0
MB2 HC Boekel MB1 2-3
D1 HC Scoop D1 1-2
D2 HOB Bakel D1 0-2
DA MHCdeDommel DA 1-9
DJ1 HC Eindhoven DJ3 0-6