Sponsoren
Inloggen
Vacatures


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Koen Hagens
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Zaal Femke Gerrits
Meike Biemans
Commanderij College zaal 2A Dagen 27nov-11dec-8jan-22jan en 5feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Zaal Ties van Schijndel
Tijn Derkx
Commanderij College zaal 3A Dagen 27nov-11dec-8jan-22jan en 5feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
18:30 - 19:30 Meisjes D1 Zaal Iris Borst Commanderij College zaal 2B Dagen 4dec-18dec-15jan-29jan en 19feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Zaal Rob Vaessen
Ties Gerrits
Commanderij College zaal 3B Dagen 4dec-18dec-15jan-29jan en 19feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
19:30 - 20:30 Jongens C1 Zaal Frank Nielen Commanderij College zaal 2A Dagen 27nov-11dec-8jan-22jan en 5feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Zaal Pepijn van Gulick Commanderij College zaal 3B Dagen 4dec-18dec-15jan-29jan en 19feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Zaal Peter Bessems Commanderij College zaal 3A Dagen 27nov-11dec-8jan-22jan en 5feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
19:30 - 20:30 Meisjes D3 Zaal Mees van Kilsdonk
Tum Gerrits
Commanderij College zaal 2B Dagen 4dec-18dec-15jan-29jan en 19feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
20:30 - 21:30 Dames 2 Zaal Inge van Duijnhoven
Mijke Megens
Commanderij College zaal 2B Dagen 4dec-18dec-15jan-29jan en 19feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
20:30 - 21:30 Dames Jong 1 Zaal Inge van Duijnhoven
Mijke Megens
Commanderij College zaal 2B Dagen 4dec-18dec-15jan-29jan en 19feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
20:30 - 21:30 Jongens B1 Zaal Pepijn van Gulick
Ruud Swinkels
Commanderij College zaal 3B Dagen 4dec-18dec-15jan-29jan en 19feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
20:30 - 21:30 Meisjes A2 Zaal Peter Bessems Commanderij College zaal 3A Dagen 27nov-11dec-8jan-22jan en 5feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
20:30 - 21:30 Meisjes B5 Zaal Stijn van der Toorn Commanderij College zaal 2A Dagen 27nov-11dec-8jan-22jan en 5feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Jongens D2 Zaal Kinty Muenala
Sjoerd van Hoof
Commanderij College zaal 3A Dagen 28nov-12dec-9jan-23jan en 6feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Zaal Irene van Hout-Koppens Commanderij College zaal 2B Dagen 6dec-19dec-16jan-30jan en 20feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Zaal Rosa Maas Commanderij College zaal 3B Dagen 6dec-19dec-16jan-30jan en 20feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
18:30 - 19:30 Meisjes D4 Zaal Alex de Beer
Frank Boekelder
Maarten van der Vleuten
Commanderij College zaal 2A Dagen 28nov-12dec-9jan-23jan en 6feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
19:30 - 20:30 Jongens D1 Zaal Eveline Pennings
Tom Berkhof
Commanderij College zaal 2A Dagen 28nov-12dec-9jan-23jan en 6feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Zaal Anthony O'bryan
Frank Lammers
Commanderij College zaal 2B Dagen 6dec-19dec-16jan-30jan en 20feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
19:30 - 20:30 Meisjes C1 Zaal Kim Rooijackers Commanderij College zaal 3A Dagen 28nov-12dec-9jan-23jan en 6feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
19:30 - 20:30 Meisjes D5 Zaal Meike Schepers
Pleun van Schijndel
Commanderij College zaal 3B Dagen 6dec-19dec-16jan-30jan en 20feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
20:30 - 21:30 Dames 1 zaal Koen Gieling Commanderij College zaal 3A Dagen 28nov-12dec-9jan-23jan en 6feb zaal 3 Commanderij College locatie Sleutelbosch
20:30 - 21:30 Jongens B2 Zaal Paul Pennings Commanderij College zaal 2A Dagen 28nov-12dec-9jan-23jan en 6feb zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Zaal Irene van Hout-Koppens Commanderij College zaal 2B Eenmalig op 6 december zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Zaal Rosa Maas Commanderij College zaal 3B Eenmalig op 6 december zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Zaal Anthony O'bryan
Frank Lammers
Commanderij College zaal 2B Eenmalig op 6 december zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
19:30 - 20:30 Meisjes D5 Zaal Meike Schepers
Pleun van Schijndel
Commanderij College zaal 3B Eenmalig op 6 december zaal 2 Commanderij College locatie Sleutelbosch
Handige links
Agenda
27-11 
Winterstop veldtrainingen
3-3 
Onderlinge wedstrijdjes 3-tallen
3-3 
Onderlinge wedstrijdjes 6-tallen
3-3 
Onderlinge wedstrijdjes 6-tallen
10-3 
Dienstenveiling Jubileum
21-3 
Instructieavond Bar
5-5 
Jubileum Hockeyclinic Jeugd
Hele agenda
Hockey.nl









Alex Verga zegt nee tegen bondscoachschap Argentinië
Hoofdklasse-clubs maken zich grote zorgen over Hockey Pro League
Vooruitblik & voorspelling HK (D): Wie komt best uit winterstop?
De winter van Caldas – De trainingsstage Down Under met Oranje
Veen: ‘Met Amsterdam nog één keer laten zien hoe goed we zijn’
Atlètic Terrassa start crowdfundactie om EHL-trip te bekostigen
Even opwarmen: de mooiste momenten uit de heenwedstrijden HK (D)
Coach Hugers (hdm): ‘Deze generatie vindt het leuker om geëntertaind te worden’
HK Dames start op veld, Amsterdam speelt nog Europacup Zaal
Uitslagen
D1Z V.M.H.C. Basko D1 1-1
D1Z Hockeyclub Hilvarenbeek D1 1-12
D2Z Hockeyclub 's-Hertogenbosch D6 4-4
D2Z Sint Oedenrode D2 3-3
JB1Z C.M.H.C. CIVICUM JB1 5-6
JB1Z Oss JB2 2-2
JC1Z Nuenen JC1 4-2
JC1Z Rosmalen JC2 5-7
JD2Z Venlo JD2 0-3
JD2Z HC Mierlo JD3 4-4
MB2Z HOB Bakel MB1 2-0
MB2Z HTCSON Hockey MB3 0-3
MC1Z Geel-Zwart MC2 4-2
MC1Z C.M.H.C. CIVICUM MC1 8-1