Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

Junioren | 17 november | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes C5 11783 mixed hockeyclub HDL MC2 10:00 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Femke Gerrits (Meisjes A1) en Laura Rovers (Meisjes A1)
Arbitrage: Meisjes A1
Jongens C1 6943 Sint Oedenrode JC1 10:15 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Fluiten: Bram v.d. Zanden (Heren 2) en Gielke O'Bryan (Meisjes B1)
Arbitrage: Heren 1
Meisjes B4 8831 HOB Bakel MB2 11:30 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Max Verstijnen (trainend lid) en Bart van Oort (Heren 4)
Arbitrage: Heren 4
Meisjes B5 8868 HC Grave MB1 11:45 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Carlijn Marcic (Dames Jong 1) en Pleun van Steenis (Dames Jong 1)
Arbitrage: Dames Jong 1
Jongens A1 5891 Rosmalen JA2 12:00 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Fluiten: Anne van Berlo - Pennings (trainend lid) en Joris van der Zwaag (Heren 1)
Arbitrage: Heren A
Meisjes D3 23771 HC Helmond MD5 13:15 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Juul Geerts (Meisjes B4) en Aise van Dijk (Meisjes A2 zaal)
Arbitrage: Meisjes B4
Meisjes C4 11788 HC Boekel MC2 13:30 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Amy Kelleher (Dames Jong 1) en Sanne Vereijken (Dames Jong 1)
Arbitrage: Dames Jong 1
Meisjes A1 7842 Hockeyclub Blerick MA1 13:45 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Fluiten: Emma van Vlijmen (Dames 1) en Anouk van der Toorn (Dames 1)
Arbitrage: Dames 1
Meisjes C2 24146 Hockeyclub Peel & Maas MC1 15:00 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Jur Pennings (Jongens A1) en Ties van Schijndel (Jongens A1)
Arbitrage: Jongens A1
Meisjes D5 23179 Mixed Hockey Club Heesch MD3 15:15 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Janne van Dijk (Meisjes B4) en Fleur van Lierop (Meisjes B4)
Arbitrage: Meisjes B4
Jongens D1 23625 HC Oranje Rood Oranje-Rood JD6 15:30 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Fluiten: Dirk Kanters (Jongens A1) en Bas van der Toorn (Jongens A1)
Arbitrage: Jongens A1
Meisjes B3 8936 Oss MB6 16:45 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
  gewijzigd ivm extra junioren wedstrijden!  
Fluiten: Jos Toonen (Heren 3) en Koen Derkx (Heren 3)
Arbitrage: Heren 3


Junioren | 17 november | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes D1 23743 MHCV MD1 0 09:30 uit -   info
Meisjes C1 13465 HTCSON Hockey MC1 0 11:00 uit -   info
Meisjes D4 23229 Sint Oedenrode MD1 0 11:15 uit -   info
Meisjes D2 23045 HC Mill MD1 0 11:45 uit -   info
Jongens A2 5671 Oss JA2 0 12:15 uit -   info
Jongens C2 7017 Hockey Geldrop JC2 0 12:15 uit -   info
Meisjes B2 9301 Geel-Zwart MB3 0 12:30 uit -   info
Meisjes C3 21744 mixed hockeyclub HDL MC1 0 13:00 uit -   info
Meisjes B1 9741 C.M.H.C. CIVICUM MB1 0 13:15 uit -   info
Jongens D2 23601 Nuenen JD2 0 14:15 uit -   info
Meisjes A2 8382 Hockey Club Uden MA4 0 15:00 uit -   info
Jongens B1 6123 C.M.H.C. CIVICUM JB1 0 15:00 uit -   info
Meisjes C6 11637 Hockey Club Uden MC5 0 16:30 uit -   info


Mini's | 17 november | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 3341 HC Oranje Rood Oranje-Rood ME9 09:00 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Meisjes 6E3 4289 HC Helmond ME3 09:00 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Jongens 6E1 25128 HC Oranje Rood Oranje-Rood JE5 09:00 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Meisjes 8E1 2134 HCAS M8E1 09:45 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Marjet Wijn (Dames A / 30+)
Meisjes 8E4 3017 MHC Best M8E3 09:45 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Ine Eeuwes - Rooijackers (Dames A / 30+)


Mini's | 17 november | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E2 4240 M.H.C. Deurne ME2 0 09:30 uit -   info
Vertrek: 08:15 uur
Meisjes 8E3 3022 HC Oranje Rood Oranje-Rood M8E8 09:30 uit -   info
Vertrek: 08:00 uur Wit shirt & witte kousen
Jongens 6E2 1017 HC Cranendonck JE1 0 09:30 uit -   info
Vertrek: 08:00 uur
Meisjes 8E2 2029 HC Oirschot M8E3 0 10:15 uit -   info
  veld 2AB  
Vertrek: 08:45 uur
Jongens 8E1 693 MHC Best J8E1 0 11:45 uit -   info
Vertrek: 10:15 uur


Benjamins | 17 november | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 3F2 5142 Sint Oedenrode MF3 09:00 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info


Benjamins | 17 november | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 3F1 4546 Nuenen MF3 0 08:45 uit -   info
Vertrek: 07:30 uur Witte kousen
Jongens 3F1 1375 DVS JF1 0 09:00 uit -   info
Vertrek: 07:45 uur


Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









Overgangklasser Groningen in eigen huis gewipt door cupfighter Pinoké
Lejeune – van der Ben en Dijkstra nieuwe bondscoaches
Vooruitblik Champions Trophy: Nederland favoriet
Auping Doelpunt van de Week: Junior Schilte (Naarden H1)
Champions Trophy 2005: Ongedwongen Sylvia Karres pakt goud en topscorerstitel
Uitslagen Gold Cup derde ronde Dames en kwartfinales Heren
Aanvoerder De Goede ziet dat Chinezen nu om Oranje lachen
WK-debutant Pruyser: ‘Het doel is altijd goud’
Ruim 900 kilometer in de auto voor een wedstrijd van MOP
Uitslagen
D1 V.M.H.C. Basko D1 2-2
D2 Hockey Club Uden D3 7-0
DA HC Oranje Rood DA 2-4
DJ1 HC Oranje Rood Oranje-Rood DJ3 0-4
H1 HOCKEY HEEZE H1 4-1
H2 HOCKEY HEEZE H3 8-2
H3 HOCKEY HEEZE H2 1-3
H4 Oss H5 1-9
JA1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA4 5-2
JA2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA3 0-4
JB1 HCAS JB1 2-3
JC1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JC2 1-3