Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Senna Verbakel
Dienstenrooster


vrijdag 29 maart 2019 
Barmedewerker 
21:30 - 01:00  Teun Martens Barmedewerker 
zaterdag 30 maart 2019 
08:00 - 10:30  Puk Bezemer Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Elke Dekkers Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Ank Peters Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Karin Nijhof Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Teun Brands Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Denise Roelofs Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Hanneke van Thiel Barmedewerker 
vrijdag 5 april 2019 
21:30 - 01:00  Bas Gruijters Barmedewerker 
zaterdag 6 april 2019 
08:00 - 10:30  Linda van Boekel Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Suzan Snoeks Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Femke Groot Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Fanny Schaap Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Iris van de Ven (gemert) Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Teun Brands Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Wouter v.d. Niet Barmedewerker 
vrijdag 12 april 2019 
21:30 - 01:00  Colette van Els Barmedewerker 
zaterdag 13 april 2019 
08:00 - 10:30  Nathalie v.d. Heuvel Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Elke Dekkers Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Lin van Dongen Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Loes van Kuijeren Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Jeske Jacobs Barmedewerker 
13:30 - 15:45  Iris van de Ven (gemert) Barmedewerker 
15:45 - 18:00  Barmedewerker 
vrijdag 3 mei 2019 
21:30 - 01:00  Richard van Rooij Barmedewerker 
vrijdag 10 mei 2019 
21:30 - 01:00  Willem Spierings Barmedewerker 
zaterdag 11 mei 2019 
08:00 - 10:30  Puk Bezemer Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Nathalie v.d. Heuvel Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Lin van Dongen Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Marianne van Vugt Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Mijke Megens Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Denise Roelofs Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Sandra Swinkels Barmedewerker 
vrijdag 17 mei 2019 
21:30 - 01:00  Colette van Els Barmedewerker 
zaterdag 18 mei 2019 
08:00 - 10:30  Sacha Overmars-Hendriks Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Suzan Snoeks Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Karin Nijhof Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Fanny Schaap Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Marianne van Vugt Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Janneke van den Einden Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Sandra Swinkels Barmedewerker 
vrijdag 24 mei 2019 
21:30 - 01:00  Richard van Rooij Barmedewerker 
zaterdag 25 mei 2019 
08:00 - 10:30  Ank Peters Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Stephanie van der Heijden Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Marianne Hendriks Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Agnes van de Laar Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Janny Jans Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Hanneke van Thiel Barmedewerker 
zaterdag 1 juni 2019 
08:00 - 10:30  Carlijn van Roosmalen Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Ingrid van de Weijer Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Linda van Boekel Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Ingrid van de Ven Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Gea van den Berg Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Esther Gondrie Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Wouter v.d. Niet Barmedewerker 
vrijdag 7 juni 2019 
21:30 - 01:00  Teun Martens Barmedewerker 
zaterdag 8 juni 2019 
08:00 - 10:30  Nathalie v.d. Heuvel Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Heidi Korsten Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Elke Dinsbach Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Maaike Verhagen Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Barmedewerker 
13:30 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:30  Barmedewerker 
vrijdag 14 juni 2019 
21:30 - 01:00  Bas Gruijters Barmedewerker 
zaterdag 15 juni 2019 
08:00 - 10:30  Maaike Verhagen Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Heidi Korsten Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Elke Dinsbach Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Anita Penninx Barmedewerker 
11:00 - 13:30  Rachel Beekmans Barmedewerker 
13:30 - 16:15  Barmedewerker 
13:30 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 19:00  Barmedewerker 
Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









KZ en Tilburg geven de liefhebber een masterclass degradatiehockey
‘Het was de afgelopen vijf maanden behoorlijk stil vanuit Graham’
Meulenbroek grapt na jubileumgoal over Duits paspoort
IJzersterke eerste helft laat zien waartoe SCHC in staat is
OVK (H): Groningen wint topper tegen Were Di
HK (H): Kampong wint topper van Oranje-Rood, Tilburg hekkensluiter af
PK (H): Hurley en Cartouche winnen, nederlaag Schaerweijde
Livera HK (D): Huizen wint, SCHC geeft zege weg en degradatiekraker onbeslist
PK (D): Koploper Victoria loopt uit op concurrentie
Uitslagen
D1 HC Waalwijk D1 0-10
D2 mixed hockeyclub HDL D1 4-1
DA Geel-Zwart DA 0-3
DJ1 HC Boekel DJ1 2-1
H1 Hockeyclub Blerick H1 2-3
H3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H8 5-2
HA HC Oranje Rood HD 1-1
JA1 HC Helmond JA2 4-0
JB1 SMHC De Hopbel JB1 2-2
JC1 MHC Best JC1 5-5