Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Senna Verbakel
Junioren
Jongens
  code nummer klasse
Jongens A1 118683  19612  2e klasse 
Jongens A2 118941  69386  3e klasse 
Jongens B1 119017  19615  2e klasse 
Jongens C1 118800  19619  1e klasse 
Jongens C2 118969  43537  3e klasse 
Jongens D1 119082  27406  3e klasse 
Jongens D2 118730  57533  4e klasse 
Meisjes
  code nummer klasse
Meisjes A1 124431  19613  2e klasse 
Meisjes A2 124456  43549  4e klasse 
Meisjes B1 124538  19616  2e klasse 
Meisjes B2 124564  27407  3e klasse 
Meisjes B3 124552  40574  3e klasse 
Meisjes B4 124589  66076  4e klasse 
Meisjes B5 124604  66073  5e klasse 
Meisjes C1 124802  19620  2e klasse 
Meisjes C2 125116  19622  5e klasse 
Meisjes C3 124808  27408  3e klasse 
Meisjes C4 125122  60588  5e klasse 
Meisjes C5 125136  60589  6e klasse 
Meisjes C6 125120  60590  5e klasse 
Meisjes D1 125149  19624  1e klasse 
Meisjes D2 118826  49793  4e klasse 
Meisjes D3 125169  49794  3e klasse 
Meisjes D4 125171  55240  3e klasse 
Meisjes D5 118716  55241  5e klasse 
Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









KZ en Tilburg geven de liefhebber een masterclass degradatiehockey
‘Het was de afgelopen vijf maanden behoorlijk stil vanuit Graham’
Meulenbroek grapt na jubileumgoal over Duits paspoort
IJzersterke eerste helft laat zien waartoe SCHC in staat is
OVK (H): Groningen wint topper tegen Were Di
HK (H): Kampong wint topper van Oranje-Rood, Tilburg hekkensluiter af
PK (H): Hurley en Cartouche winnen, nederlaag Schaerweijde
Livera HK (D): Huizen wint, SCHC geeft zege weg en degradatiekraker onbeslist
PK (D): Koploper Victoria loopt uit op concurrentie
Uitslagen
D1 HC Waalwijk D1 0-10
D2 mixed hockeyclub HDL D1 4-1
DA Geel-Zwart DA 0-3
DJ1 HC Boekel DJ1 2-1
H1 Hockeyclub Blerick H1 2-3
H3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H8 5-2
HA HC Oranje Rood HD 1-1
JA1 HC Helmond JA2 4-0
JB1 SMHC De Hopbel JB1 2-2
JC1 MHC Best JC1 5-5