Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Senna Verbakel
Scheidsrechters
Sorteer op naam | Sorteer op tijd
Naam Voornaam Datum Tijd Wedstrijd
Aa, van der Koen zaterdag 30 maart 2019 12:00 Jongens B1 - HC Oranje Rood JB4
Aa, van der Koen zondag 16 juni 2019 12:30 Dames 2 - HOB Bakel D1
Adriaans Jip zaterdag 15 juni 2019 12:00 Meisjes C1 - HC Horst MC1
Asseldonk, van Ilona zaterdag 30 maart 2019 11:30 Meisjes D4 - MHC Best MD2
Beekmans Emma zaterdag 15 juni 2019 11:45 Meisjes D4 - Sint Oedenrode MD2
Bekx Floris zaterdag 25 mei 2019 13:30 Meisjes B2 - Hockey Geldrop MB2
Bessems Jasmijn zaterdag 6 april 2019 13:30 Meisjes B4 - C.M.H.C. CIVICUM MB2
Bezemer Jr. Jos zaterdag 30 maart 2019 16:45 Meisjes A2 - HC Helmond MA3
Bezemer Jr. Jos zaterdag 1 juni 2019 13:45 Meisjes B1 - Sint Oedenrode MB1
Boom, van den Ad zondag 26 mei 2019 12:45 Dames 1 - Tegelen D1
Borst Iris zaterdag 11 mei 2019 13:45 Meisjes A1 - HC Cranendonck MA1
Broek, van den Sophie zaterdag 18 mei 2019 11:45 Meisjes B5 - HC Mierlo MB6
Brouwers Jeroen zondag 7 april 2019 10:45 Dames A / 30+ - MHCdeDommel DA
Coolen Noa zaterdag 13 april 2019 10:00 Meisjes D2 - HOB Bakel MD2
Corstens Christiaan zondag 5 mei 2019 10:45 Dames A / 30+ - Tegelen DA
Derkx Koen zaterdag 13 april 2019 12:00 Meisjes B1 - HC Eindhoven MB2
Derkx Tijn zaterdag 11 mei 2019 13:30 Meisjes C6 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC9
Dijck, van Willem zaterdag 11 mei 2019 12:00 Jongens C1 - V.M.H.C. Basko JC1
Dijck, van Willem zondag 26 mei 2019 12:30 Dames Jong 1 - Oss DJ3
Dijck, van Willem zondag 16 juni 2019 10:45 Heren A - HC Mill HA
Dijk, van Aise zaterdag 6 april 2019 10:00 Meisjes D4 - HC Eindhoven MD2
Dijk, van Lisa zaterdag 11 mei 2019 13:45 Meisjes A1 - HC Cranendonck MA1
Duijnhoven, van Roel zondag 5 mei 2019 11:00 Dames Jong 1 - V.M.H.C. Basko DJ3
Duijnhoven, van Roel zondag 2 juni 2019 10:45 Dames Jong 1 - HC Helmond DJ4
Eeuwes - Rooijackers Ine zaterdag 11 mei 2019 10:00 Meisjes 8E1 - HOCKEY HEEZE M8E2
Eeuwes - Rooijackers Ine zaterdag 1 juni 2019 10:00 Meisjes 8E3 - HC Helmond M8E3
Els, van Rosalie zaterdag 1 juni 2019 08:45 Jongens 8E1 - HC Helmond J8E1
Elzen, van den Dries zondag 7 april 2019 12:30 Heren 4 - HC Oranje Rood H16
Elzen, van den Dries zaterdag 18 mei 2019 15:15 Meisjes A2 - M.H.C. Deurne MA2
Elzen, van den Edwin zaterdag 30 maart 2019 15:00 Meisjes B3 - Oss MB3
Elzen, van den Edwin zaterdag 18 mei 2019 12:00 Jongens C2 - MHC Best JC2
Eynden, v.d. Ray zaterdag 6 april 2019 17:00 Jongens A2 - HC Helmond JA3
Eynden, v.d. Ray zaterdag 18 mei 2019 12:00 Jongens C2 - MHC Best JC2
Geerts Juul zaterdag 18 mei 2019 11:30 Meisjes D4 - HTCSON Hockey MD3
Geerts Noortje zaterdag 18 mei 2019 11:30 Meisjes D4 - HTCSON Hockey MD3
Geffen, van Tamar zaterdag 15 juni 2019 11:45 Meisjes D4 - Sint Oedenrode MD2
Gerrits Femke zaterdag 11 mei 2019 11:45 Meisjes C4 - Hockeyclub Peel & Maas MC2
Gerrits Has zondag 19 mei 2019 12:30 Dames A / 30+ - HC Oranje Rood DA
Gerrits Sofie zaterdag 13 april 2019 10:00 Meisjes D2 - HOB Bakel MD2
Goedee Wieke zaterdag 30 maart 2019 13:30 Meisjes B4 - HC Grave MB1
Goedee Wieke zaterdag 6 april 2019 15:00 Meisjes B5 - MHC Boxmeer MB4
Gondrie Joep zaterdag 30 maart 2019 12:00 Jongens B1 - HC Oranje Rood JB4
Gondrie Joep zondag 26 mei 2019 13:00 Dames A / 30+ - HC Mierlo DA
Groot, de Cas zaterdag 11 mei 2019 15:00 Meisjes C5 - SMHC De Hopbel MC5
Gulick, van Mees zaterdag 30 maart 2019 15:15 Meisjes C2 - Hockey Club Uden MC4
Gulick, van Mees zaterdag 11 mei 2019 13:30 Meisjes C6 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC9
Gulick, van Pepijn zaterdag 25 mei 2019 15:30 Jongens C1 - Sint Oedenrode JC1
Gulick, van Ties zondag 26 mei 2019 13:00 Dames A / 30+ - HC Mierlo DA
Haak Jelle zaterdag 13 april 2019 10:15 Jongens C1 - Geel-Zwart JC1
Haak Jelle zaterdag 11 mei 2019 15:00 Meisjes C5 - SMHC De Hopbel MC5
Haak Rinske zaterdag 11 mei 2019 10:15 Jongens D1 - MHC Boxmeer JD1
Hagelaars Renske zaterdag 25 mei 2019 15:00 Meisjes B5 - Tegelen MB4
Heijden, van der Wouter zondag 31 maart 2019 13:00 Heren 4 - C.M.H.C. CIVICUM H3
Heijden, van der Wouter zaterdag 1 juni 2019 15:30 Jongens A1 - HCAS JA1
Hendriks Jos zaterdag 6 april 2019 15:30 Jongens B1 - M.H.C. Deurne JB1
Hendriks Jos zaterdag 18 mei 2019 15:30 Jongens B1 - SMHC De Hopbel JB1
Hendriks Jos zaterdag 15 juni 2019 15:30 Jongens B1 - MHC Boxmeer JB1
Heugten, van Liselotte zaterdag 6 april 2019 10:00 Meisjes 8E4 - V.M.H.C. Basko M8E4
Heugten, van Liselotte zaterdag 25 mei 2019 10:00 Meisjes 8E1 - MHC Best M8E1
Hoof, van Cassandra zaterdag 6 april 2019 13:45 Meisjes A1 - HC Oranje Rood MA5
Hoof, van Cassandra zaterdag 1 juni 2019 13:30 Meisjes A2 - Hockeyclub Blerick MA2
Janssen Annick zaterdag 25 mei 2019 13:45 Meisjes C1 - Tegelen MC1
Janssen Jordin zaterdag 30 maart 2019 15:30 Meisjes B1 - mixed hockeyclub HDL MB1
Janssen Jordin zondag 26 mei 2019 12:30 Dames Jong 1 - Oss DJ3
Janssen Jordin zaterdag 1 juni 2019 15:30 Jongens A1 - HCAS JA1
Kanters Dewi zaterdag 6 april 2019 11:30 Meisjes D5 - HTCSON Hockey MD4
Kanters Dirk zaterdag 1 juni 2019 12:00 Jongens C1 - V.M.H.& C.C. M.O.P. JC3
Kanters Sylke zaterdag 11 mei 2019 10:15 Jongens D1 - MHC Boxmeer JD1
Kanters Teuntje zaterdag 25 mei 2019 11:30 Meisjes D5 - MHCV MD3
Kelleher Amy zaterdag 11 mei 2019 15:30 Meisjes B1 - HTCSON Hockey MB1
Kriegenbergh, von Vienne zaterdag 1 juni 2019 10:00 Meisjes D3 - Sint Oedenrode MD3
Laar, van de Romy zaterdag 11 mei 2019 15:30 Meisjes B1 - HTCSON Hockey MB1
Laar, van de Romy zaterdag 18 mei 2019 11:45 Meisjes B5 - HC Mierlo MB6
Lammers Julie zaterdag 1 juni 2019 10:15 Jongens D1 - SMHC De Hopbel JD1
Leuken, van Erik zondag 5 mei 2019 10:30 Heren 3 - C.M.H.C. CIVICUM H2
Leuken, van Erik zondag 2 juni 2019 10:45 Dames Jong 1 - HC Helmond DJ4
Lith, van Anna zaterdag 25 mei 2019 11:30 Meisjes D5 - MHCV MD3
Lucassen Myrthe zondag 31 maart 2019 10:45 Dames 2 - Oss D6
Lucassen Myrthe zaterdag 15 juni 2019 16:45 Meisjes B4 - HC Helmond MB5
Maas Bram zaterdag 13 april 2019 15:30 Meisjes B3 - HOB Bakel MB1
Maas Bram zaterdag 25 mei 2019 13:30 Meisjes B2 - Hockey Geldrop MB2
Maas Rosa zaterdag 15 juni 2019 12:00 Meisjes C1 - HC Horst MC1
Manders Dennis zondag 31 maart 2019 12:45 Dames 1 - Don Quishoot D1
Manders Dennis zondag 12 mei 2019 12:45 Dames 1 - MHC Liberty D1
Manders Dennis zondag 16 juni 2019 10:45 Heren A - HC Mill HA
Manders Floor zaterdag 11 mei 2019 11:30 Meisjes D2 - Hockey Club Uden MD3
Marcic Carlijn zaterdag 6 april 2019 13:30 Meisjes B4 - C.M.H.C. CIVICUM MB2
Meulensteen Alice zaterdag 30 maart 2019 13:30 Meisjes B4 - HC Grave MB1
Michels Piet-Hein zondag 7 april 2019 12:45 Heren A - Oss HC
Michels Piet-Hein zondag 5 mei 2019 12:30 Heren A - HTCSON Hockey HB
Michels Piet-Hein zondag 2 juni 2019 12:45 Heren 4 - HC Mierlo H1
Moonen Koen zaterdag 6 april 2019 17:00 Jongens A2 - HC Helmond JA3
Moonen Koen zaterdag 11 mei 2019 16:45 Meisjes B3 - Hockey Club Uden MB2
Moonen Lonneke zondag 12 mei 2019 12:30 Dames 2 - C.M.H.C. CIVICUM D2
Mouwen Kees zondag 5 mei 2019 12:45 Heren 4 - HC Scoop H3
Mouwen Kees zaterdag 1 juni 2019 13:45 Meisjes B1 - Sint Oedenrode MB1
Muenala Kinty zaterdag 1 juni 2019 12:00 Jongens C1 - V.M.H.& C.C. M.O.P. JC3
Munsters Claudia zaterdag 30 maart 2019 08:45 Meisjes 8E3 - HC Mierlo M8E4
Munsters Claudia zaterdag 11 mei 2019 10:00 Meisjes 8E4 - HTCSON Hockey M8E2
Munsters Claudia zaterdag 15 juni 2019 10:00 Meisjes 8E1 - HC Eindhoven M8E3
O'Bryan Gielke zaterdag 30 maart 2019 11:45 Meisjes C6 - SMHC De Hopbel MC3
Oort, van Bart zondag 2 juni 2019 10:30 Heren 3 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch H10
Overmars Marlies zaterdag 11 mei 2019 11:30 Meisjes D2 - Hockey Club Uden MD3
Panhuizen Sanna zaterdag 6 april 2019 10:00 Meisjes 8E1 - V.M.H.C. Basko M8E3
Panhuizen Sanna zaterdag 18 mei 2019 08:45 Meisjes 8E3 - HOB Bakel M8E1
Panhuizen Sanna zaterdag 15 juni 2019 10:00 Meisjes 8E4 - H.O.D. M8E3
Peeters Joey zaterdag 30 maart 2019 10:00 Jongens 8E1 - Hockey Geldrop J8E1
Peeters Joey zaterdag 13 april 2019 10:00 Meisjes 8E2 - HOCKEY HEEZE M8E3
Peeters Joey zaterdag 18 mei 2019 10:00 Jongens 8E1 - HOCKEY HEEZE J8E1
Pennings Eveline zaterdag 15 juni 2019 13:45 Meisjes A1 - mixed hockeyclub HDL MA1
Pennings Jur zaterdag 13 april 2019 11:45 Meisjes C4 - HC Horst MC3
Penninx Aafke zaterdag 1 juni 2019 11:45 Meisjes D2 - MHCV MD2
Putten, van der Martijn zondag 31 maart 2019 13:00 Heren 4 - C.M.H.C. CIVICUM H3
Putten, van der Martijn zondag 14 april 2019 12:45 Dames 1 - HV Meerssen D1
Putten, van der Martijn zondag 12 mei 2019 12:45 Dames 1 - MHC Liberty D1
Relou Bente zaterdag 13 april 2019 08:45 Meisjes 8E3 - HC Oranje Rood M8E6
Relou Bente zaterdag 25 mei 2019 10:00 Meisjes 8E4 - HC Oranje Rood M8E7
Roijakkers Lotte zaterdag 6 april 2019 10:15 Meisjes D1 - Nuenen MD1
Rooijackers Kim zaterdag 25 mei 2019 17:15 Meisjes A1 - Sint Oedenrode MA1
Rooijackers Kim zaterdag 1 juni 2019 16:45 Meisjes B3 - HC Helmond MB2
Rouwhorst Ming Hui zaterdag 30 maart 2019 11:45 Meisjes C6 - SMHC De Hopbel MC3
Rouwhorst Walter zondag 7 april 2019 10:30 Heren 3 - Hockey Club Uden H3
Rouwhorst Walter zondag 16 juni 2019 12:30 Dames 2 - HOB Bakel D1
Rovers Laura zaterdag 11 mei 2019 11:45 Meisjes C4 - Hockeyclub Peel & Maas MC2
Rovers Veerle zaterdag 1 juni 2019 16:45 Meisjes B3 - HC Helmond MB2
Schaijk, van Fenne zaterdag 30 maart 2019 11:30 Meisjes D4 - MHC Best MD2
Schepers Meike zaterdag 13 april 2019 11:30 Meisjes D3 - Hockey Club Uden MD2
Schepers Meike zaterdag 11 mei 2019 13:15 Jongens D2 - HC Horst JD1
Schijndel, van Pleun zaterdag 30 maart 2019 10:00 Meisjes D3 - SMHC De Hopbel MD2
Schijndel, van Ties zaterdag 30 maart 2019 15:15 Meisjes C2 - Hockey Club Uden MC4
Schuurman Camille zaterdag 25 mei 2019 13:45 Meisjes C1 - Tegelen MC1
Smits Loek zaterdag 1 juni 2019 13:15 Meisjes C6 - HTCSON Hockey MC4
Smits Puk zaterdag 13 april 2019 11:30 Meisjes D3 - Hockey Club Uden MD2
Snijders Bibi zondag 31 maart 2019 10:45 Dames 2 - Oss D6
Snijders Bibi zaterdag 13 april 2019 10:00 Jongens 8E1 - V.M.H.C. Basko J8E1
Snijders Bibi zondag 12 mei 2019 12:30 Dames 2 - C.M.H.C. CIVICUM D2
Snijders Bibi zaterdag 1 juni 2019 10:00 Meisjes 8E2 - HC Oranje Rood M8E5
Snijders Fieke zaterdag 11 mei 2019 10:00 Meisjes D3 - HC Helmond MD2
Snijders Ise zaterdag 6 april 2019 12:00 Meisjes C1 - HC Cranendonck MC1
Spoelstra Morena zaterdag 11 mei 2019 15:15 Meisjes C2 - mixed hockeyclub HDL MC2
Steeghs Eline zaterdag 1 juni 2019 10:15 Jongens D1 - SMHC De Hopbel JD1
Storms Emma zaterdag 18 mei 2019 10:00 Meisjes D5 - HC Horst MD2
Summeren, van Bart zondag 19 mei 2019 12:30 Dames A / 30+ - HC Oranje Rood DA
Timp Jan-Eric zaterdag 11 mei 2019 12:00 Jongens C1 - V.M.H.C. Basko JC1
Timp Jan-Eric zaterdag 25 mei 2019 15:30 Jongens C1 - Sint Oedenrode JC1
Toonen Jos zondag 7 april 2019 12:30 Heren 4 - HC Oranje Rood H16
Toonen Jos zondag 5 mei 2019 12:30 Heren A - HTCSON Hockey HB
Toorn, van der Bas zaterdag 13 april 2019 10:15 Jongens C1 - Geel-Zwart JC1
Toorn, van der Bas zaterdag 1 juni 2019 13:15 Meisjes C6 - HTCSON Hockey MC4
Toorn, van der Peter- Paul zondag 26 mei 2019 12:45 Dames 1 - Tegelen D1
Toorn, van der Peter- Paul zondag 16 juni 2019 12:45 Heren 2 - DVS H2
Toorn, van der Stijn zaterdag 30 maart 2019 15:00 Meisjes B3 - Oss MB3
Toorn, van der Stijn zaterdag 11 mei 2019 16:45 Meisjes B3 - Hockey Club Uden MB2
Veenendaal, van Ruben zaterdag 13 april 2019 12:00 Meisjes B1 - HC Eindhoven MB2
Veenendaal, van Ruben zaterdag 18 mei 2019 15:15 Meisjes A2 - M.H.C. Deurne MA2
Ven, v.d. Clement zaterdag 6 april 2019 15:30 Jongens B1 - M.H.C. Deurne JB1
Ven, v.d. Clement zaterdag 15 juni 2019 15:30 Jongens B1 - MHC Boxmeer JB1
Vereijken Guusje zaterdag 25 mei 2019 11:45 Meisjes C3 - Hockeyclub Blerick MC2
Vereijken Sanne zaterdag 6 april 2019 15:00 Meisjes B5 - MHC Boxmeer MB4
Vereijken Sanne zaterdag 25 mei 2019 15:00 Meisjes B5 - Tegelen MB4
Verhagen Thomas zondag 5 mei 2019 11:00 Dames Jong 1 - V.M.H.C. Basko DJ3
Verhagen Thomas zondag 2 juni 2019 10:30 Heren 3 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch H10
Verhappen Marit zaterdag 6 april 2019 10:00 Meisjes D4 - HC Eindhoven MD2
Verhappen Rosalie zaterdag 6 april 2019 11:30 Meisjes D5 - HTCSON Hockey MD4
Verheijen Lieze zaterdag 11 mei 2019 10:00 Meisjes D3 - HC Helmond MD2
Verheijen Lieze zaterdag 1 juni 2019 10:00 Meisjes D3 - Sint Oedenrode MD3
Verkuijlen Maud zaterdag 25 mei 2019 11:45 Meisjes C3 - Hockeyclub Blerick MC2
Vermunt Eva zaterdag 6 april 2019 12:00 Meisjes C1 - HC Cranendonck MC1
Verstijnen Max zaterdag 13 april 2019 15:30 Meisjes B3 - HOB Bakel MB1
Verstijnen Nina zaterdag 6 april 2019 10:15 Meisjes D1 - Nuenen MD1
Verstijnen Peter zaterdag 11 mei 2019 15:15 Meisjes C2 - mixed hockeyclub HDL MC2
Vlijmen, van Bas zondag 16 juni 2019 12:45 Heren 2 - DVS H2
Vlijmen, van Bijs zaterdag 13 april 2019 11:45 Meisjes C4 - HC Horst MC3
Vlijmen, van Emma zaterdag 6 april 2019 13:45 Meisjes A1 - HC Oranje Rood MA5
Vlijmen, van Emma zaterdag 15 juni 2019 13:45 Meisjes A1 - mixed hockeyclub HDL MA1
Vogels Larissa zaterdag 1 juni 2019 11:30 Meisjes C2 - Mixed Hockey Club Heesch MC3
Wanroij, van Fon zaterdag 30 maart 2019 10:00 Meisjes D3 - SMHC De Hopbel MD2
Weijmans Willem zondag 7 april 2019 10:45 Dames A / 30+ - MHCdeDommel DA
Weijmans Willem zondag 5 mei 2019 10:30 Heren 3 - C.M.H.C. CIVICUM H2
Wijn Harrie zondag 7 april 2019 10:30 Heren 3 - Hockey Club Uden H3
Wijn Harrie zondag 5 mei 2019 10:45 Dames A / 30+ - Tegelen DA
Wijn Harrie zaterdag 18 mei 2019 15:30 Jongens B1 - SMHC De Hopbel JB1
Wijn Marjet zaterdag 30 maart 2019 10:00 Meisjes 8E2 - Eersel M8E2
Wijn Marjet zaterdag 18 mei 2019 10:00 Meisjes 8E2 - M.H.C. Deurne M8E2
Willemsen Bas zondag 7 april 2019 12:45 Heren A - Oss HC
Willemsen Bas zondag 2 juni 2019 12:45 Heren 4 - HC Mierlo H1
Wilms Sara zaterdag 1 juni 2019 11:45 Meisjes D2 - MHCV MD2
Ypenburg Steven zaterdag 30 maart 2019 16:45 Meisjes A2 - HC Helmond MA3
Ypenburg Steven zondag 5 mei 2019 12:45 Heren 4 - HC Scoop H3
Zanden, van der Anne zaterdag 11 mei 2019 13:15 Jongens D2 - HC Horst JD1
Zanden, van der Anne zaterdag 1 juni 2019 11:30 Meisjes C2 - Mixed Hockey Club Heesch MC3
Zanden, v.d. Bram zondag 31 maart 2019 12:45 Dames 1 - Don Quishoot D1
Zanden, v.d. Bram zondag 14 april 2019 12:45 Dames 1 - HV Meerssen D1
Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









KZ en Tilburg geven de liefhebber een masterclass degradatiehockey
‘Het was de afgelopen vijf maanden behoorlijk stil vanuit Graham’
Meulenbroek grapt na jubileumgoal over Duits paspoort
IJzersterke eerste helft laat zien waartoe SCHC in staat is
OVK (H): Groningen wint topper tegen Were Di
HK (H): Kampong wint topper van Oranje-Rood, Tilburg hekkensluiter af
PK (H): Hurley en Cartouche winnen, nederlaag Schaerweijde
Livera HK (D): Huizen wint, SCHC geeft zege weg en degradatiekraker onbeslist
PK (D): Koploper Victoria loopt uit op concurrentie
Uitslagen
D1 HC Waalwijk D1 0-10
D2 mixed hockeyclub HDL D1 4-1
DA Geel-Zwart DA 0-3
DJ1 HC Boekel DJ1 2-1
H1 Hockeyclub Blerick H1 2-3
H3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H8 5-2
HA HC Oranje Rood HD 1-1
JA1 HC Helmond JA2 4-0
JB1 SMHC De Hopbel JB1 2-2
JC1 MHC Best JC1 5-5