Sponsoren
Inloggen
Vacatures


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Wende Cohorst
Clubcompetitie
Stand Team # gw gl vl punten voor tegen doelsaldo
1 Meisjes B2 5 5 0 0 15 19 2 + 17
2 Meisjes C4 5 4 1 0 13 39 6 + 33
3 Meisjes B4 5 4 1 0 13 37 7 + 30
4 Jongens A1 5 4 1 0 13 32 5 + 27
5 Meisjes D5 5 4 1 0 13 30 6 + 24
6 Meisjes D2 5 4 1 0 13 18 5 + 13
7 Heren A 4 3 1 0 10 7 4 + 3
8 Jongens C1 5 4 0 1 12 33 8 + 25
9 Meisjes D4 5 4 0 1 12 22 6 + 16
10 Meisjes C3 5 4 0 1 12 20 14 + 6
11 Jongens B1 5 4 0 1 12 17 11 + 6
12 Meisjes B5 4 3 0 1 9 12 3 + 9
13 Dames 1 6 4 0 2 12 20 17 + 3
14 D1 - beker 3 2 0 1 6 10 7 + 3
15 Heren 1 6 3 2 1 11 28 17 + 11
16 Heren 3 6 3 1 2 10 18 13 + 5
17 Jongens D1 5 2 2 1 8 25 10 + 15
18 Dames Jong 1 6 3 0 3 9 12 17 -5
19 Meisjes B1 5 2 1 2 7 8 6 + 2
20 Meisjes C5 5 2 1 2 7 14 15 -1
21 Heren 4 5 2 1 2 7 10 17 -7
22 Dames A / 30+ 6 2 0 4 6 21 20 + 1
23 Meisjes D1 5 1 2 2 5 7 8 -1
24 Meisjes A1 5 1 2 2 5 7 23 -16
25 Dames 2 6 1 2 3 5 12 11 + 1
26 Heren 2 6 1 2 3 5 20 20 0
27 Jongens B2 5 1 1 3 4 5 17 -12
28 Dames B / 30+ 5 1 0 4 3 7 16 -9
29 Meisjes B3 5 1 0 4 3 5 17 -12
30 Meisjes C1 5 1 0 4 3 4 16 -12
31 Meisjes D3 5 1 0 4 3 15 34 -19
32 Jongens D2 5 1 0 4 3 7 29 -22
33 Meisjes A2 5 0 1 4 1 7 24 -17
34 Meisjes C2 5 0 0 5 0 6 28 -22
Handige links
Agenda
16-10 
Herfstvakantie
25-10 
Coachavond 8-tallen
26-10 
Coachavond 3-tallen
26-10 
Coachavond 6-tallen
20-11 
Informatieavond zaalhockey
13-1 
Nieuwjaarsgala
Hele agenda
Hockey.nl









Pasha Gademan weet dat Almere nu toch echt moet gaan winnen
Uitslagen OVK (H) 22 oktober
HK (H): Pinoké snoept punt bij Bloemendaal
Xan de Waard (SCHC): ‘We moeten weer op nul beginnen’
Oppermachtig Rotterdam straft HGC af met 8-3
HK (D): Hurley stoomt op naar plek 3
OVK (D) 22 oktober: Pinoké nog altijd zonder puntverlies
Rabo Fandag: krabbels van Maria en Jorrit als tastbare trofee
Chinese mannen voor het eerst in geschiedenis naar WK
Uitslagen
D1 - beker HC Cranendonck D1 2-1
D1 - beker HC Horst D1 0-6
D1 - beker Hockeyclub Peel & Maas D1 8-0
D1 VMHC D1 0-2
D2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D11 1-2
DA Hockey Club Uden DA 2-4
DJ1 HC Helmond DJ5 3-5
H1 HCQZ H1 2-2
H2 R.H.C. Concordia H3 4-4
H3 MHC Best H2 (O) 2-3
D1 HOB Bakel D1 3-1
D2 MHC Boxmeer D4 1-2