Sponsoren
Inloggen
Vacatures


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Wende Cohorst
Organisatie
BESTUUR  
  Jos Bezemer Jr.  Voorzitter ([email protected]  
  Hans Keeris  Penningmeester ([email protected]  
  Puk Bezemer  Secretaris ([email protected]  
  Lieke van de Ven  Bestuurslid hockeytechnische zaken ([email protected]  
  Ad van den Boom  Bestuurslid Facilities ([email protected]  
Kascommissie   
  Harold Pijnappels  Voorzitter kascommissie   
FINANCIEN Email sturen naar FINANCIEN  
  Anouk van der Aa  Financiele administratie   
  Esther Gondrie  Financiele administratie   
Kascommissie   
  Rein Godding  Commissielid   
Sponsorcommissie  Email sturen naar Sponsorcommissie  
  Martijn van der Putten  Voorzitter sponsorcommissie   
  Martijn Kammeijer  Commissielid   
  Carlo van Schijndel  Commissielid   
  Joyce van Gulick  Commissielid   
SECRETARIAAT Email sturen naar SECRETARIAAT  
Wedstrijdsecretariaat jongste-jeugd  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat jongste-jeugd  
  Henriëtte Rouwhorst  Wedstrijdsecretaris jongste-jeugd   
Wedstrijdsecretariaat junioren  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat junioren  
  Peter Verstijnen  Wedstrijdsecretaris junioren   
Wedstrijdsecretariaat senioren  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat senioren  
  Henriëtte Rouwhorst  Wedstrijdsecretaris senioren   
HOCKEYTECHNISCHE COMMISSIE Email sturen naar HOCKEYTECHNISCHE COMMISSIE  
  Thomas van Merode  Trainerscoördinator prestatieteams   
  Frank Nielen  Trainerscoördinator breedteteams   
Arbitragecommissie  Email sturen naar Arbitragecommissie  
  Rob van Dijk  Voorzitter arbitragecommissie   
  Anne van Berlo - Pennings  Foto aanwezig Commissielid   
  Thomas Verhagen  Commissielid   
  Bram v.d. Zanden  Commissielid   
Jongste-jeugd commissie  Email sturen naar Jongste-jeugd commissie  
  Sandra Swinkels  Lijncoördinator 3-tallen   
  Pepijn van Gulick  Lijncoördinator Funkey+   
  Karin de Bruijn  Lijncoördinator Funkey   
  Sandra Swinkels  Voorzitter jongste-jeugd commissie   
  Sandra Swinkels  Lijncoördinator 6-tallen   
  Annette van Els  Foto aanwezig Lijncoördinator 8-tallen   
Juniorencommissie  Email sturen naar Juniorencommissie  
  Bas van Vlijmen  Voorzitter juniorencommissie   
  Coen Derkx  Lijncoördinator jongens A-B-C-D   
  Bas van Vlijmen  Lijncoördinator meisjes A-B   
  Koen van der Aa  Lijncoördinator meisjes C   
  Sharon Geerts  Lijncoördinator meisjes D   
  Femke Wagemakers  Commissielid   
Seniorencommissie  Email sturen naar Seniorencommissie  
  Ted Adriaans  Voorzitter seniorencommissie   
  Tristan Gallas  Commissielid   
  Heidi Korsten  Commissielid   
  Charlotte Weyhenke  Commissielid   
Trainerscommissie  Email sturen naar Trainerscommissie  
  Bea Rooijackers  Voorzitter trainerscommissie   
  Thomas van Merode  Commissielid   
  Frank Nielen  Commissielid   
Zaalhockeycommissie  Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
  Julie Meijers  Voorzitter zaalhockeycommissie   
  Mijke Megens  Commissielid   
  Alice van Goor  Commissielid   
  Marianne van Vugt  Commissielid   
  Fanny Schaap  Commissielid   
  Reo Bongers  Commissielid   
  Richard Biemans  Commissielid   
  Anoeska van Kilsdonk  Commissielid   
  Irma Smits  Commissielid   
  Carla Jacobs  Commissielid   
  Shirley van de Burgt  Commissielid   
  Wouter van den Acker  Commissielid   
FACILITIES Email sturen naar FACILITIES  
Barcommissie  Email sturen naar Barcommissie  
  Antonet van den Boom  Foto aanwezig Voorzitter barcommissie   
  Maud van Vlijmen  Commissielid   
  Inge van Duijnhoven  Commissielid   
Feestcommissie  Email sturen naar Feestcommissie  
  Antonet van den Boom  Foto aanwezig Voorzitter feestcommissie   
  Charlotte Weyhenke  Commissielid   
  Tristan Gallas  Commissielid   
  Bart van Lankveld  Commissielid   
  Hans van Eenbergen  Commissielid   
Materiaal- en onderhoudcommissie  Email sturen naar Materiaal- en onderhoudcommissie  
  Ad van den Boom  Voorzitter materiaal- en onderhoudcommissie   
  Bart de Bruijn  Materiaalcoordinator   
  Wim Swinkels  Commissielid   
  Edwin (sr.) van den Elzen  Commissielid   
  Geert van Zeeland  Commissielid   
  Peter-Paul v.d. Ven  Commissielid   
PR-commissie  Email sturen naar PR-commissie  
VERTROUWENSPERSOON  
  Ton Gieling  Vertrouwenspersoon    
  Marly Driessens  Vertrouwenspersoon    
Handige links
Agenda
16-10 
Herfstvakantie
25-10 
Coachavond 8-tallen
26-10 
Coachavond 3-tallen
26-10 
Coachavond 6-tallen
20-11 
Informatieavond zaalhockey
13-1 
Nieuwjaarsgala
Hele agenda
Hockey.nl









Pasha Gademan weet dat Almere nu toch echt moet gaan winnen
Uitslagen OVK (H) 22 oktober
HK (H): Pinoké snoept punt bij Bloemendaal
Xan de Waard (SCHC): ‘We moeten weer op nul beginnen’
Oppermachtig Rotterdam straft HGC af met 8-3
HK (D): Hurley stoomt op naar plek 3
OVK (D) 22 oktober: Pinoké nog altijd zonder puntverlies
Rabo Fandag: krabbels van Maria en Jorrit als tastbare trofee
Chinese mannen voor het eerst in geschiedenis naar WK
Uitslagen
D1 - beker HC Cranendonck D1 2-1
D1 - beker HC Horst D1 0-6
D1 - beker Hockeyclub Peel & Maas D1 8-0
D1 VMHC D1 0-2
D2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D11 1-2
DA Hockey Club Uden DA 2-4
DJ1 HC Helmond DJ5 3-5
H1 HCQZ H1 2-2
H2 R.H.C. Concordia H3 4-4
H3 MHC Best H2 (O) 2-3
D1 HOB Bakel D1 3-1
D2 MHC Boxmeer D4 1-2