Sponsoren
Inloggen
Vacatures

 






 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Chiel Timmermans
Roos Wilms
Dit schema loopt van 29-11-2020 t/m 20-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Jongens 8E1 Harrie Wijn
Joep Gondrie
Veld 2 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes C1 Ties Gerrits Veld 1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D1 Nicoline Gerrits
Bas Gerrits
Veld 3 - AB
19:00 - 20:15 Jongens B1 Femke Wagemakers
Peer Verhappen
Veld 1 - CD
19:45 - 21:00 Jongens B2 Ties Gerrits Veld 1 - AB
19:45 - 21:00 Meisjes B4 Anouk Somers Veld 2 - AB roulatie ouders. Anouk contactpersoon
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Bas Gerrits
Wouter Berkhof
Veld 1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Jos Coolen
Ties van Schijndel
Veld 1 - CD
19:00 - 20:15 Jongens C2 Rob Heijmans Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Koen Gieling Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 18:45 Meisjes 8E3 Lara Gerrits
Nikay Winckens
Veld 1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Bas Willemsen Veld 3 - AB Bas met roulatie ouders
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Julie Lammers Veld 1 - AB Roulatie MA1 contactpersoon Julie Lammers
18:15 - 19:30 Jongens B1 Henk Dongelmans
Sander Mulder
Veld 2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D1 Ties Gerrits
Lara Gerrits
Nikay Winckens
Veld 3 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C3 Haike Vile Veld 1 - CD Roulatie van ouders. Haike contactpersoon
19:30 - 21:00 Heren 1 Henk Dongelmans Veld 2
19:45 - 21:00 Meisjes C1 Anthony Geurts
Ties Gerrits
Veld 3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Wout van der Heijden Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Patrick van Gelderen
Paul Wasser
Veld 1 - CD trainingen door ouders coordinatie via coach
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Frank Nielen
Jos Coolen
Veld 1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A3 Sandra Swinkels Veld 3 - AB
19:45 - 21:00 Meisjes B4 Lisa van Dijk Veld 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Jongens C1 Gijs Overmars
Marc Cabret
Teus van Berloo
Veld 2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B1 Irene van Hout-Koppens Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Koen Gieling Veld 1
20:30 - 22:00 Heren 1 Henk Dongelmans Veld 1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 Funkey Karin de Bruijn
Lotte van Melis
Maartje de Beer
Veld 1 - AB
09:00 - 10:00 Funkey+ Bea Rooijackers
Wouter Berkhof
Bas Gerrits
Veld 1 - CD
Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









Ehren moet keuze tussen fulltime bondscoach of clubcoach nog maken
Ginella Zerbo na voetbreuk: ‘Blij dat het nu gebeurt’
Clubnieuws: ledlampen bij Bully, De Kikkers steunt Suriname
Auping Actie:Rifka Bakker (SCHC) en Maissa El Aisatti (Rood-Wit)
Team Throwback: Nederlands B (2014) met Croon en De Geus
Hockey in 2023 voor het eerst op Special Olympic World Games 
Raoul Ehren volgt Thijssen op als bondscoach Belgische dames
Laatste duel Oranje Heren zondag 12.00 uur live op hockey.nl
Prachtfoto van toen: houten sticks uit de fabriek in Pakistan
Uitslagen