Sponsoren
Inloggen
Vacatures







 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Lotte Peeters
Silke Vlemmings
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D3 Ninke Rovers
Julia van Wetten
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D4 Lara Gerrits
Nikay Winckens
Ties Gerrits
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
18:30 - 19:30 Jongens 8E2 Harrie Wijn
Joep Gondrie
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
18:30 - 19:30 Meisjes 8E1 Annette van Els
Rosalie van Els
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
18:30 - 19:30 Meisjes 8E3 Annette van Els
Rosalie van Els
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B3 Eline Steeghs Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B5 Lisa van Dijk Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Colette van Els
Ties Gerrits
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
19:15 - 20:30 Meisjes D1 Peter Bessems Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Ties van Schijndel Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB Ouders
19:45 - 21:00 Jongens B1 Frank Nielen Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
20:00 - 21:15 Train.Groep Dames Bea Rooijackers Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
20:30 - 21:45 Meisjes A1 Ties van Schijndel Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
20:30 - 21:45 Meisjes A3 Finn Derkx
Peter Bessems
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Annette van Els Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 3F3 Lisa van Dijk
Wouter Berkhof
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Loek Smits Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D6 Inge Geurts
Floor van den Berk
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Pepijn van Loon
Maarten Cabret
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Rick Dekkers Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB Ouders
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Jos Coolen
Kim Vlemmings-Rooijackers
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD roulatie Dames-1 speelsters
18:45 - 20:00 Jongens D1 Ties van Schijndel Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB Club trainer
18:45 - 20:00 Meisjes D5 Viola de Bie Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
19:00 - 20:15 Jongens C1 Femke Wagemakers Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:00 - 20:15 Jongens C2 Has Gerrits
Tom Berkhof
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
19:45 - 21:00 Jongens B2 Ties Gerrits Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Koen Gieling Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
20:00 - 21:30 Heren A Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB trainen zelf
20:15 - 21:30 Jongens A1 Ruud Swinkels Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
20:15 - 21:30 Meisjes B4 Irene van Hout-Koppens
Tom Berkhof
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens D2 Bas Willemsen
Janneke Nuijens
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
17:45 - 18:45 Meisjes 6E2 Juultje Vos
Linde Driessens
Sjors Kanters
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - D
17:45 - 18:45 Meisjes 6E3 Anna van Lith
Marlies Overmars
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - C
17:45 - 18:45 Meisjes 8E2 Jana van der Vleuten
Maarten van der Vleuten
Talita Willemsen
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
18:00 - 19:00 Jongens 6E1 Harmke Hoffmans
Nina van den Zanden
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - B
18:00 - 19:00 Meisjes 3F1 Eric van der Putten
Irene Bots-Coopmans
Mees Kammeijer
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 3F2 Eric van der Putten
Irene Bots-Coopmans
Mees Kammeijer
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E1 Stijn Blankers
Wout van der Heijden
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Pien Sanders
Renske Hek
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD Roulatie met Janneke vd Kerkhof en Marieke Kandelaars
18:45 - 20:00 Meisjes C1 Ties Gerrits
Anthony Geurts
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C3 Bas Willemsen
Maarten van der Vleuten
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep Veld 1 Albert Heijn Gemert veld Keepers Selectie D teams en breedte teams tot en met C Jeugd
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB Roulatie dames-2 speelsters
19:00 - 20:15 Meisjes D4 Bas Gerrits
Nicoline Gerrits
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Raoul Bosman Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
20:00 - 21:30 Heren 3 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB trainen zelf
20:00 - 21:15 Meisjes A3 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD Ouders
20:15 - 21:30 Keepers Trainingsgroep Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD Keepers Selectie teams vanaf C en de breedte teams vanaf B
20:15 - 21:30 Dames 2 Inge van Duijnhoven Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 Meisjes D2 Dik van den Boom
Thijmen Keeris
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB Ouders
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Anouk Somers
Jos Hendriks
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD Samen met andere ouders
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Max de Roo
Mees van Kilsdonk
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Marti Ponjé Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D3 Jans Corstens Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:30 - 19:45 Jongens C2 Lisa van Dijk Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
18:45 - 19:45 Jongens 8E1 Jolanda van Hoof
Stephanie Gerrits
Yvon van de Wassenberg
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB Ouders
18:45 - 19:45 Jongens 8E2 Bart van Summeren
Harold Pijnappels
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
19:00 - 20:15 Jongens C1 Peer Verhappen Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Lisa Boonaerts Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Jos Coolen
Kim Vlemmings-Rooijackers
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
19:45 - 21:00 Jongens B1 Frank Nielen
Jur Pennings
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:45 - 21:00 Meisjes B4 Tum Gerrits Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
19:45 - 21:00 Meisjes B5 Lisa van Dijk Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
20:15 - 21:30 Meisjes B3 Stefan Colen Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB roulatie ouders
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Meisjes D5 Marjolein Gerrits
Tessa Berkhof
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
17:45 - 19:00 Jongens D2 Gijs Vermunt
Thijmen van Heugten
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Lisa van Dijk Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Ize van der Burgt
Meike Verhagen
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Koen van der Walle
Suzanne van der Walle
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D6 Alex de Beer
Dave Deckers
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
18:45 - 20:00 Jongens D1 Marc Cabret
Peter-Paul Huynen
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:00 - 20:15 Jongens A1 Ruud Swinkels Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
19:00 - 20:15 Jongens B2 Ties van Schijndel Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD Roulatie Heren-1 spelers
19:15 - 20:30 Dames 1 Koen Gieling Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB Ouders
20:00 - 21:30 Heren 2 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB trainen zelf
20:00 - 21:30 Heren 4 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB trainen zelf
20:30 - 22:00 Heren 1 Raoul Bosman Veld 2 Mastermate Willemsen veld
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 Funkey Karin de Bruijn
Lotte van Melis
Maartje de Beer
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
09:00 - 10:00 Funkey+ Bea Rooijackers
Savien Hoeks
Teddy Steijger
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 Henk Lucassen Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
Handige links
Agenda
17-11 
Foute Kersttruien Party!
25-11 
Coachavond zaalhockey
Hele agenda
Hockey.nl









Nieuwe fusieclub in Venlo wordt grootste sportvereniging van Limburg
Eerste Klasse (H): Venlo en Alphen weten weer wat winnen is
Auping Doelpunt van de Week: 9 en 10 november
Eerste Klasse (D): Tienklapper Rosmalen, eerste verlies Bully
HGC-Indiër Walmiki: van een huis zonder stroom naar het rijke Wassenaar
Hoofdklasse (D): Samenvatting Speelronde 10 seizoen 2019/2020
Hoofdklasse (H): Samenvatting Speelronde 8 seizoen 2019/2020
Excuses en ‘kratje’ voor Kampong Jong Dames 3
FIH: degradatie uit Pro League vanaf 2022
Uitslagen
D1 DVS D1 3-7
D2 HC Oranje Rood Oranje-Rood D12 2-0
DJ1 HC Helmond DJ3 2-7
H1 Hockeyclub Blerick H1 3-4
H2 HC Oranje Rood Oranje-Rood H10 2-3
H3 HOCKEY HEEZE H2 3-1
H4 C.M.H.C. CIVICUM H3 4-2
HA M.H.C. Deurne HA 3-2
JA1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JA2 0-3
JB1 V.M.H.C. Basko JB1 2-3
JB2 MHCD JB2 0-2