Sponsoren
Inloggen
Vacatures

 






 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Martin Vogels
Kies een ander team :
D1 - beker

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Kim Rooijackers
Aanvoerder Anouk van der Toorn
Arbitragecontactpersoon Kim Rooijackers

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt 12678 Mixed Hockey Club Heesch D1
0
20:00 20:30 uit Sportp. 'De Braaken'
thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVS D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Liberty D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Meerssen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Mierlo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Prinsenbeek D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Shot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sjinborn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Venray D1 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
VRIJDAG 2 OKTOBER 2020
  Deurne D1 Meerssen D1 20:30 sportp. 'De Kranenmortel'
  Heesch D1 Gemert D1 20:30 Sportp. 'De Braaken'
  Hilvarenbeek D1 Venray D1 20:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Liberty D1 Shot D1 20:45 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek D1 Mierlo D1 Sportp. 'De Heikant'
  Sjinborn D1 DVS D1 20:30 Sportp. Dr. Ariënsstraat

Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









Lucas Judge: ‘Ik hoef geen kampioen na elf wedstrijden te zijn’
Hoogtepunten Tulp HK Heren: speelronde 5 seizoen 2020/2021
Hoogtepunten HK Dames: speelronde 5 seizoen 2020/2021
Woedende Paul van Ass krijgt ‘eerste gele kaart in 22 jaar’
Sweering beslist kraker tegen veel beter hdm
PK (H): SCHC wint topper, Schaerweijde aan kop
OVK (D+H): Ede blijft fier aan kop na winst op Zwart-Wit
PK (D): HIC naar plek drie na zege op Rotterdam
Round-up Tulp HK (H): Bloemendaal wint topper, Tilburg pakt eerste punt
Uitslagen
D1 DVS D1 5-3
D2 Mixed Hockey Club Heesch D3 1-2
DA HC Helmond D30A 2-1
DJ1 HC Helmond DJ3 1-3
DJ2 HOB Bakel DJ1 0-4
H1 Hockey Club Uden H1 4-4
H2 Sint Oedenrode H2 1-1
H3 HOCKEY HEEZE H2 2-0
H4 Sint Oedenrode H4 2-2
HJ1 HC Nova HJ1 9-4
JA1 MHC Boxmeer JA1 4-3
JB1 Sint Oedenrode JB1 10-2