Sponsoren
Inloggen
Vacatures

 






 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Martin Vogels
Kies een ander team :
Heren A

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Harrie Wijn
Arbitragecontactpersoon Harrie Wijn

Nog 17 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 okt 13073 HC Delta Venlo H35C
0
12:15 12:45 uit route
11 okt 13159 HC Delta Venlo H35B
12:00 12:30 thuis Veld 2
  Arbitrage: Heren 3
 
25 okt 13224 MHC Boxmeer H35A
0
10:30 11:00 uit route
1 nov 13277 Hockey Geldrop H35A
10:00 10:30 thuis Veld 2
8 nov 13313 HC Helmond H35C
14:00 14:30 thuis Veld 2
15 nov 13391 MHCV H35A
0
10:00 10:30 uit route
22 nov 13410 HC Delta Venlo H35D
12:00 12:30 thuis Veld 2
7 mrt 13466 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H35C
thuis
14 mrt 13540 V.M.H.C. Basko H35B
0
uit route
28 mrt 13626 HOCKEY HEEZE H35A
0
uit route
11 apr 13699 HC Delta Venlo H35C
thuis
18 apr 13766 HC Delta Venlo H35B
0
uit route
25 apr 13816 MHC Boxmeer H35A
thuis
16 mei 13863 Hockey Geldrop H35A
0
uit route
30 mei 13932 HC Helmond H35C
0
uit route
6 jun 13951 MHCV H35A
thuis
13 jun 14027 HC Delta Venlo H35D
0
uit route
8 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch H35C 4 12 4 0 0 27 1 0
2 Delta Venlo H35B 3 9 3 0 0 7 3 0
3 Basko H35B 4 6 2 0 2 20 5 0
4 Boxmeer H35A 2 6 2 0 0 12 3 0
5 Delta Venlo H35D 4 6 2 0 2 15 12 0
6 Geldrop H35A 2 6 2 0 0 2 0 0
7 Gemert H35A 2 3 1 0 1 2 5 0
8 Delta Venlo H35C 3 3 1 0 2 4 10 0
9 Heeze H35A 3 0 0 0 3 3 8 0
10 Helmond H35C 4 0 0 0 4 4 20 0
11 Venray H35A 3 0 0 0 3 3 32 0

Uitslagenmatrix
  Basko H35BBoxmeer H35AGeldrop H35AGemert H35AHeeze H35AHelmond H35CVenray H35ADen Bosch H35CDelta Venlo H35BDelta Venlo H35CDelta Venlo H35D
Basko H35B   0-1 16-0
Boxmeer H35A   4-2 3-4
Geldrop H35A   1-8
Gemert H35A 2-1  
Heeze H35A 0-1   1-3
Helmond H35C   0-9 3-7
Venray H35A   1-10
Den Bosch H35C 4-0   4-0
Delta Venlo H35B 2-1   2-1
Delta Venlo H35C 1-8 2-0  
Delta Venlo H35D 2-3 6-2  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Heeze H35A Delta Venlo H35B 1-3 Definitief
.. Basko H35B Geldrop H35A 0-1 Definitief
.. Den Bosch H35C Gemert H35A 4-0 Definitief
.. Delta Venlo H35D Venray H35A 6-2 Definitief
.. Delta Venlo H35C Helmond H35C 2-0 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Helmond H35C Delta Venlo H35D 3-7 Definitief
.. Venray H35A Den Bosch H35C 1-10 Definitief
.. Gemert H35A Basko H35B 2-1 Definitief
.. Boxmeer H35A Heeze H35A 4-2 Definitief
.. Delta Venlo H35B Delta Venlo H35C 2-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Delta Venlo H35B Helmond H35C 2-1 Definitief
.. Basko H35B Venray H35A 16-0 Definitief
.. Heeze H35A Geldrop H35A 0-1 Definitief
.. Delta Venlo H35C Boxmeer H35A 1-8 Definitief
.. Den Bosch H35C Delta Venlo H35D 4-0 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Helmond H35C Den Bosch H35C 0-9 Definitief
.. Boxmeer H35A Delta Venlo H35B 3-4 Definitief
.. Geldrop H35A Delta Venlo H35C 1-8 Definitief
.. Delta Venlo H35D Basko H35B 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
  Basko H35B Den Bosch H35C 12:30 Heiberg, De
  Boxmeer H35A Helmond H35C 10:30 De Sloot
  Delta Venlo H35B Geldrop H35A 16:15 Sportpark Vrijenbroek
  Delta Venlo H35C Gemert H35A 12:45 Sportpark Vrijenbroek
  Heeze H35A Venray H35A 9:45 Sportpark 'Het Lambrek'
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
  Delta Venlo H35D Heeze H35A 9:15 Sportpark Vrijenbroek
  Geldrop H35A Boxmeer H35A 10:30 Sportpark 'De Bronzenwei'
  Gemert H35A Delta Venlo H35B 12:30 Sportpark Molenbroek
  Helmond H35C Basko H35B 9:00 Sportp. 'De Warande'
  Venray H35A Delta Venlo H35C 10:45 Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 25 OKTOBER 2020
  Boxmeer H35A Gemert H35A 11:00 De Sloot
  Delta Venlo H35B Venray H35A Sportpark Vrijenbroek
  Delta Venlo H35C Delta Venlo H35D Sportpark Vrijenbroek
  Geldrop H35A Helmond H35C Sportpark 'De Bronzenwei'
  Heeze H35A Den Bosch H35C 10:30 Sportpark 'Het Lambrek'
ZONDAG 1 NOVEMBER 2020
  Basko H35B Heeze H35A Sportp. 'De Korze'
  Delta Venlo H35D Delta Venlo H35B Sportpark Vrijenbroek
  Den Bosch H35C Delta Venlo H35C Oosterplas
  Gemert H35A Geldrop H35A 10:30 Sportpark Molenbroek
  Venray H35A Boxmeer H35A 11:00 Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 8 NOVEMBER 2020
  Boxmeer H35A Delta Venlo H35D 11:00 De Sloot
  Delta Venlo H35B Den Bosch H35C Sportpark Vrijenbroek
  Delta Venlo H35C Basko H35B Sportpark Vrijenbroek
  Geldrop H35A Venray H35A Sportpark 'De Bronzenwei'
  Gemert H35A Helmond H35C 14:30 Sportpark Molenbroek
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Basko H35B Delta Venlo H35B Sportp. 'De Korze'
  Delta Venlo H35D Geldrop H35A Sportpark Vrijenbroek
  Den Bosch H35C Boxmeer H35A Oosterplas
  Heeze H35A Helmond H35C 9:45 Sportpark 'Het Lambrek'
  Venray H35A Gemert H35A 10:30 Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Boxmeer H35A Basko H35B 10:45 De Sloot
  Delta Venlo H35C Heeze H35A Sportpark Vrijenbroek
  Geldrop H35A Den Bosch H35C Sportpark 'De Bronzenwei'
  Gemert H35A Delta Venlo H35D 12:30 Sportpark Molenbroek
  Helmond H35C Venray H35A Sportp. 'De Warande'
ZONDAG 7 MAART 2021
  Delta Venlo H35B Heeze H35A Sportpark Vrijenbroek
  Geldrop H35A Basko H35B Sportpark 'De Bronzenwei'
  Gemert H35A Den Bosch H35C Sportpark Molenbroek
  Helmond H35C Delta Venlo H35C Sportp. 'De Warande'
  Venray H35A Delta Venlo H35D Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 14 MAART 2021
  Basko H35B Gemert H35A Sportp. 'De Korze'
  Delta Venlo H35C Delta Venlo H35B Sportpark Vrijenbroek
  Delta Venlo H35D Helmond H35C Sportpark Vrijenbroek
  Den Bosch H35C Venray H35A Oosterplas
  Heeze H35A Boxmeer H35A Sportpark 'Het Lambrek'
ZONDAG 21 MAART 2021
  Boxmeer H35A Delta Venlo H35C De Sloot
  Delta Venlo H35D Den Bosch H35C Sportpark Vrijenbroek
  Geldrop H35A Heeze H35A Sportpark 'De Bronzenwei'
  Helmond H35C Delta Venlo H35B Sportp. 'De Warande'
  Venray H35A Basko H35B Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 28 MAART 2021
  Basko H35B Delta Venlo H35D Sportp. 'De Korze'
  Delta Venlo H35B Boxmeer H35A Sportpark Vrijenbroek
  Delta Venlo H35C Geldrop H35A Sportpark Vrijenbroek
  Den Bosch H35C Helmond H35C Oosterplas
  Heeze H35A Gemert H35A Sportpark 'Het Lambrek'
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Den Bosch H35C Basko H35B Oosterplas
  Geldrop H35A Delta Venlo H35B Sportpark 'De Bronzenwei'
  Gemert H35A Delta Venlo H35C Sportpark Molenbroek
  Helmond H35C Boxmeer H35A Sportp. 'De Warande'
  Venray H35A Heeze H35A Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Basko H35B Helmond H35C Sportp. 'De Korze'
  Boxmeer H35A Geldrop H35A De Sloot
  Delta Venlo H35B Gemert H35A Sportpark Vrijenbroek
  Delta Venlo H35C Venray H35A Sportpark Vrijenbroek
  Heeze H35A Delta Venlo H35D Sportpark 'Het Lambrek'
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Delta Venlo H35D Delta Venlo H35C Sportpark Vrijenbroek
  Den Bosch H35C Heeze H35A Oosterplas
  Gemert H35A Boxmeer H35A Sportpark Molenbroek
  Helmond H35C Geldrop H35A Sportp. 'De Warande'
  Venray H35A Delta Venlo H35B Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 16 MEI 2021
  Boxmeer H35A Venray H35A De Sloot
  Delta Venlo H35B Delta Venlo H35D Sportpark Vrijenbroek
  Delta Venlo H35C Den Bosch H35C Sportpark Vrijenbroek
  Geldrop H35A Gemert H35A Sportpark 'De Bronzenwei'
  Heeze H35A Basko H35B Sportpark 'Het Lambrek'
ZONDAG 30 MEI 2021
  Basko H35B Delta Venlo H35C Sportp. 'De Korze'
  Delta Venlo H35D Boxmeer H35A Sportpark Vrijenbroek
  Den Bosch H35C Delta Venlo H35B Oosterplas
  Helmond H35C Gemert H35A Sportp. 'De Warande'
  Venray H35A Geldrop H35A Sportp. 'De Wieën'
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Boxmeer H35A Den Bosch H35C De Sloot
  Delta Venlo H35B Basko H35B Sportpark Vrijenbroek
  Geldrop H35A Delta Venlo H35D Sportpark 'De Bronzenwei'
  Gemert H35A Venray H35A Sportpark Molenbroek
  Helmond H35C Heeze H35A Sportp. 'De Warande'
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Basko H35B Boxmeer H35A Sportp. 'De Korze'
  Delta Venlo H35D Gemert H35A Sportpark Vrijenbroek
  Den Bosch H35C Geldrop H35A Oosterplas
  Heeze H35A Delta Venlo H35C Sportpark 'Het Lambrek'
  Venray H35A Helmond H35C Sportp. 'De Wieën'

Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









Hoogtepunten Tulp HK Heren: speelronde 5 seizoen 2020/2021
Hoogtepunten HK Dames: speelronde 5 seizoen 2020/2021
Woedende Paul van Ass krijgt ‘eerste gele kaart in 22 jaar’
Sweering beslist kraker tegen veel beter hdm
PK (H): SCHC wint topper, Schaerweijde aan kop
OVK (D+H): Ede blijft fier aan kop na winst op Zwart-Wit
PK (D): HIC naar plek drie na zege op Rotterdam
Round-up Tulp HK (H): Bloemendaal wint topper, Tilburg pakt eerste punt
hdm na vijfde zege op rij al acht punten los van Oranje-Rood
Uitslagen
D1 DVS D1 5-3
D2 Mixed Hockey Club Heesch D3 1-2
DA HC Helmond D30A 2-1
DJ1 HC Helmond DJ3 1-3
DJ2 HOB Bakel DJ1 0-4
H1 Hockey Club Uden H1 4-4
H2 Sint Oedenrode H2 1-1
H3 HOCKEY HEEZE H2 2-0
H4 Sint Oedenrode H4 2-2
HJ1 HC Nova HJ1 9-4
JA1 MHC Boxmeer JA1 4-3
JB1 Sint Oedenrode JB1 10-2