Sponsoren
Inloggen
Vacatures


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Wende Cohorst
Dames 1 ( Klasse : 4e klasse ) 
Spelers
Iris Borst  
Sophie van den Broek  
Celine Gruijters  
Iris van den Heuvel  
Cassandra van Hoof  
Sem Panhuizen  
Eveline Pennings  
Kim Rooijackers  
Veerle Rovers  
Sophie Schuurman  
Maxime Schuurman  
Majbritt Spoelstra  
Jolijn Thijs  
Guusje Thijs  
Anouk van der Toorn  
Emma van Vlijmen  
 
Teamfoto

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 okt 22053 HC Nuth D1
12:30 thuis Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
  Arbitrage: Heren 2
 
5 nov 22673 Hockey Club Druten D1
uit route
12 nov 22051 Mixed Hockey Club Heesch D1
12:30 thuis Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
  Arbitrage: Dames A / 30+
 
19 nov 22549 HC Cranendonck D1
0
12:30 uit route
26 nov 22058 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1
0
12:30 thuis Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
  Arbitrage: Dames A / 30+
 
11 mrt 22049 MHC Bommelerwaard D1
thuis
18 mrt 23047 Hockeyclub Hilvarenbeek D1
0
uit route
25 mrt 22056 Hockeyclub Peel & Maas D1
thuis
8 apr 22422 HC Mierlo D1
0
uit route
15 apr 22400 HOB Bakel D1
0
uit route
22 apr 22054 VMHC D1
thuis
13 mei 22433 HC Nuth D1
0
uit route
27 mei 22057 Hockey Club Druten D1
0
thuis
3 jun 22411 Mixed Hockey Club Heesch D1
0
uit route
10 jun 22055 HC Cranendonck D1
thuis
17 jun 22162 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1
uit route
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.


Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mierlo D1 6 18 6 0 0 47 8
2 Heesch D1 6 16 5 1 0 40 10
3 Overbetuwe D1 6 13 4 1 1 17 11
4 Gemert D1 6 12 4 0 2 20 17
5 Vlijmen D1 6 9 3 0 3 21 16
6 Cranendonck D1 6 7 2 1 3 17 15
7 Hilvarenbeek D1 6 6 2 0 4 20 26
8 Bakel D1 6 6 2 0 4 12 27
9 Druten D1 6 4 1 1 4 5 21
10 Nuth D1 5 3 2 0 3 10 25
11 Bommelerwaard D1 6 3 1 0 5 12 23
12 Peel en Maas D1 5 3 1 0 4 7 29

Handige links
Agenda
16-10 
Herfstvakantie
25-10 
Coachavond 8-tallen
26-10 
Coachavond 3-tallen
26-10 
Coachavond 6-tallen
20-11 
Informatieavond zaalhockey
13-1 
Nieuwjaarsgala
Hele agenda
Hockey.nl









Pasha Gademan weet dat Almere nu toch echt moet gaan winnen
Uitslagen OVK (H) 22 oktober
HK (H): Pinoké snoept punt bij Bloemendaal
Xan de Waard (SCHC): ‘We moeten weer op nul beginnen’
Oppermachtig Rotterdam straft HGC af met 8-3
HK (D): Hurley stoomt op naar plek 3
OVK (D) 22 oktober: Pinoké nog altijd zonder puntverlies
Rabo Fandag: krabbels van Maria en Jorrit als tastbare trofee
Chinese mannen voor het eerst in geschiedenis naar WK
Uitslagen
D1 - beker HC Cranendonck D1 2-1
D1 - beker HC Horst D1 0-6
D1 - beker Hockeyclub Peel & Maas D1 8-0
D1 VMHC D1 0-2
D2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D11 1-2
DA Hockey Club Uden DA 2-4
DJ1 HC Helmond DJ5 3-5
H1 HCQZ H1 2-2
H2 R.H.C. Concordia H3 4-4
H3 MHC Best H2 (O) 2-3
D1 HOB Bakel D1 3-1
D2 MHC Boxmeer D4 1-2