Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Senna Verbakel
Dames 1 ( Klasse : 3e klasse ) 
Spelers
Meike Biemans  
Iris Borst  
Lisa van Dijk  
Colette van Els  
Celine Gruijters  
Stephanie van der Heijden  
Iris van den Heuvel  
Cassandra van Hoof  
Sem Panhuizen  
Jilke Peeters  
Eveline Pennings  
Kim Rooijackers  
Veerle Rovers  
Guusje Thijs  
Anouk van der Toorn  
Emma van Vlijmen  
 
Teamfoto

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 mrt 5398 Don Quishoot D1
12:45 thuis Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
7 apr 5697 HC Scoop D1
0
12:45 uit route
14 apr 6118 HV Meerssen D1
12:45 thuis Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
5 mei 6347 HC Boekel D1
0
uit route
12 mei 6838 MHC Liberty D1
12:45 thuis Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
19 mei 7014 V.M.H.C. Basko D1
0
12:45 uit route
26 mei 7498 Tegelen D1
12:45 thuis Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
2 jun 7671 HC Horst D1
0
12:45 uit route
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.


Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Scoop D1 14 40 13 1 0 49 9
2 Waalwijk D1 14 30 9 3 2 49 19
3 Horst D1 14 27 8 3 3 37 26
4 Basko D1 14 24 6 6 2 38 16
5 Don Quishoot D1 14 19 4 7 3 21 19
6 Boekel D1 13 17 5 2 6 29 35
7 Gemert D1 14 15 4 3 7 28 40
8 Shot D1 14 15 4 3 7 19 35
9 Meerssen D1 14 13 4 1 9 26 40
10 Tegelen D1 14 12 4 0 10 15 34
11 Mierlo D1 14 11 3 2 9 22 48
12 Liberty D1 13 10 3 1 9 20 32

Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









KZ en Tilburg geven de liefhebber een masterclass degradatiehockey
‘Het was de afgelopen vijf maanden behoorlijk stil vanuit Graham’
Meulenbroek grapt na jubileumgoal over Duits paspoort
IJzersterke eerste helft laat zien waartoe SCHC in staat is
OVK (H): Groningen wint topper tegen Were Di
HK (H): Kampong wint topper van Oranje-Rood, Tilburg hekkensluiter af
PK (H): Hurley en Cartouche winnen, nederlaag Schaerweijde
Livera HK (D): Huizen wint, SCHC geeft zege weg en degradatiekraker onbeslist
PK (D): Koploper Victoria loopt uit op concurrentie
Uitslagen
D1 HC Waalwijk D1 0-10
D2 mixed hockeyclub HDL D1 4-1
DA Geel-Zwart DA 0-3
DJ1 HC Boekel DJ1 2-1
H1 Hockeyclub Blerick H1 2-3
H3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H8 5-2
HA HC Oranje Rood HD 1-1
JA1 HC Helmond JA2 4-0
JB1 SMHC De Hopbel JB1 2-2
JC1 MHC Best JC1 5-5