Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Rick van Sinten
Ties Verstijnen
Heren 1 ( Klasse : 2e klasse ) 
Spelers
Wouter van den Acker  
Bart van Beurden  
Maarten van Gastel  
Koen Gieling  
Sander Mulder  
Paul Pennings  
Richard van Rooij  
Ruud Swinkels  
Maurice Verhagen  
Joris van der Zwaag  
 
Teamfoto

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei 7459 HC Scoop H1
14:45 thuis Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
2 jun 7636 Sint Oedenrode H1
0
14:45 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.


Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven H1 20 51 16 3 1 96 28
2 Best H1 20 39 12 3 5 87 56
3 Blerick H1 20 35 11 2 7 48 43
4 Apeliotes H1 20 34 10 4 6 54 45
5 Gemert H1 20 33 10 3 7 61 43
6 Oedenrode H1 20 32 9 5 6 41 47
7 Nuenen H1 20 29 8 5 7 37 46
8 Scoop H1 20 25 8 1 11 51 54
9 Heeze H1 20 21 6 3 11 43 63
10 Uden H1 20 18 5 3 12 35 54
11 Don Quishoot H1 20 16 4 4 12 39 60
12 Civicum H1 20 8 2 2 16 28 81

Handige links
Agenda
26-5 
middag vrijwilligers en sponsoren
26-5 
Barbecue Senioren 2019
10-6 
Familietoernooi
17-6 
Wedstrijd maandag trainingsgroep tegen Bakel
22-6 
jongste jeugd dag
28-6 
Midzomernachtfestijn
22-8 
Algemene ledenvergadering
Hele agenda
Hockey.nl









Dirkse van den Heuvel weet niet wat er bij SCHC moet gebeuren
WINACTIE – Win tickets voor de finale play-offs 2018-2019
Kaartverkoop finale play-offs van start gegaan
Stem op de beste Hoofdklasse-speelster van het Jaar
Stem op de beste Hoofdklasse-speler van het Jaar
Samenvatting beslissingswedstrijd play-offs: Den Bosch – SCHC
Kampioen! Ditmaal geen horrorscenario dames Leonidas
Pro League: Winst Britse dames en Belgische heren
Lidewij Welten: ‘Ben ook belangrijk als ik niet zes man passeer’
Uitslagen
D1 V.M.H.C. Basko D1 0-3
D2 HOB Bakel D1 4-2
DA HC Oranje Rood DA 1-1
DJ1 Hockey Club Uden DJ5 4-1
H1 HOCKEY HEEZE H1 0-4
H2 HOCKEY HEEZE H3 2-5
H3 HOCKEY HEEZE H2 7-2
H4 C.M.H.C. CIVICUM H3 0-9
JA1 HC Helmond JA2 6-2
JA2 Oss JA3 5-0