Sponsoren
Inloggen
Vacatures







 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Dames 1 ( Klasse : 3e klasse ) 
Spelers
Meike Biemans  
Puck Derkx  
Lisa van Dijk  
Colette van Els  
Noortje de Groot  
Cassandra van Hoof  
Gielke O'Bryan  
Sem Panhuizen  
Jilke Peeters  
Eveline Pennings  
Veerle Rovers  
Anouk van der Toorn  
Kim Vlemmings-Rooijackers  
Emma van Vlijmen  
 
Teamfoto

Nog 13 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 nov 4679 V.M.H.C. Basko D1
12:45 thuis Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
  Arbitrage: Heren 3
 
24 nov 5074 HV Meerssen D1
0
12:45 uit route
8 mrt 5364 HC Boekel D1
0
uit route
15 mrt 5774 Don Quishoot D1
thuis
22 mrt 6001 SHOT D1
0
uit route
29 mrt 6466 Sjinborn D1
thuis
5 apr 6633 HC Waalwijk D1
0
uit route
19 apr 7158 HOCKEY HEEZE D1
thuis
10 mei 7331 MHC Liberty D1
thuis
17 mei 7735 R.H.C. Concordia D1
0
uit route
24 mei 8081 DVS D1
thuis
7 jun 8594 V.M.H.C. Basko D1
0
uit route
14 jun 8830 HV Meerssen D1
thuis
7 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.


Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk D1 9 21 7 0 2 41 21 0
2 Don Quishoot D1 9 19 6 1 2 26 13 0
3 Basko D1 9 19 6 1 2 23 12 0
4 Sjinborn D1 9 18 6 0 3 30 16 0
5 Heeze D1 9 15 5 0 4 21 22 0
6 Gemert D1 9 15 5 0 4 22 25 0
7 DVS D1 9 13 4 1 4 31 36 0
8 Liberty D1 9 13 4 1 4 20 26 0
9 Shot D1 9 10 3 1 5 19 24 0
10 Meerssen D1 9 7 2 1 6 16 24 0
11 Boekel D1 9 4 1 1 7 17 29 0
12 Concordia D1 9 4 1 1 7 9 27 0

Handige links
Agenda
17-11 
Foute Kersttruien Party!
25-11 
Coachavond zaalhockey
Hele agenda
Hockey.nl









Eerste Klasse (H): Venlo en Alphen weten weer wat winnen is
Auping Doelpunt van de Week: 9 en 10 november
Eerste Klasse (D): Tienklapper Rosmalen, eerste verlies Bully
HGC-Indiër Walmiki: van een huis zonder stroom naar het rijke Wassenaar
Hoofdklasse (D): Samenvatting Speelronde 10 seizoen 2019/2020
Hoofdklasse (H): Samenvatting Speelronde 8 seizoen 2019/2020
Excuses en ‘kratje’ voor Kampong Jong Dames 3
FIH: degradatie uit Pro League vanaf 2022
Loting vierde ronde Silver Cup Heren bekend
Uitslagen
D1 DVS D1 3-7
D2 HC Oranje Rood Oranje-Rood D12 2-0
DJ1 HC Helmond DJ3 2-7
H1 Hockeyclub Blerick H1 3-4
H2 HC Oranje Rood Oranje-Rood H10 2-3
H3 HOCKEY HEEZE H2 3-1
H4 C.M.H.C. CIVICUM H3 4-2
HA M.H.C. Deurne HA 3-2
JA1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JA2 0-3
JB1 V.M.H.C. Basko JB1 2-3
JB2 MHCD JB2 0-2