Sponsoren
Inloggen
Vacatures







 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

Junioren | 16 november | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes B3 24607 HC Boekel MB1 10:00 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Sanne Vereijken (Dames Jong 1) en Wieke Goedee (Dames Jong 1)
Arbitrage: Dames Jong 1
Jongens D2 24647 MHC MEP JD3 10:15 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Arbitrage: Jongens B2
Meisjes D2 24703 M.H.C. Deurne MD1 11:30 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Isa van Dijk (Meisjes A3 zaal) en Janne van Dijk (Meisjes A3 zaal)
Arbitrage: Meisjes A3
Meisjes D4 24464 C.M.H.C. CIVICUM MD2 11:45 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Maud Verkuijlen (Meisjes A1) en Camille Schuurman (Meisjes A1 zaal)
Arbitrage: Meisjes A1
Meisjes D1 24739 Hockeyclub Berlicum MD1 12:00 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Fluiten: Lotte Roijakkers (Meisjes A1 zaal) en Eline Steeghs (Meisjes A1 zaal)
Arbitrage: Meisjes A1
Meisjes C3 24768 V.M.H.C. Geel-Zwart MC2 13:15 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Larissa Vogels (Meisjes A3) en Fon van Wanroij (Meisjes A3)
Arbitrage: Meisjes A3
Meisjes B4 25048 mixed hockeyclub HDL MB1 13:30 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Alice Meulensteen (Dames Jong 1) en Pleun van Steenis (Dames Jong 1)
Arbitrage: Dames Jong 1
Meisjes C1 25017 Venlose Hockey Club MC1 13:45 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Fluiten: Veerle Rovers (Dames 1) en Cassandra van Hoof (Dames 1)
Arbitrage: Dames 1
Jongens B2 24682 Mixed Hockey Club Heesch JB1 15:00 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Ray v.d. Eynden (Heren 4) en Bram Maas (Heren 4)
Arbitrage: Heren 4
Meisjes A3 20560 Eersel MA3 15:15 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Tijn Derkx (Jongens A1 zaal)
Arbitrage: Heren 1
Meisjes A1 20587 MHC Boxmeer MA1 15:30 Veld 1 Albert Heijn Gemert veld  info
Fluiten: Bas van Vlijmen (Heren A) en Koen van der Aa (Heren A)
Arbitrage: Heren A
Jongens C2 24803 HCAS JC2 16:45 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Jos Toonen (Heren 2) en Ruben van Veenendaal (Heren 2)
Arbitrage: Heren 2


Junioren | 16 november | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D1 24422 MHCdeDommel JD2 0 09:00 uit -   info
Meisjes D6 24738 HC Helmond MD4 0 09:45 uit -   info
Meisjes D3 24942 HC Boekel MD1 0 10:30 uit -   info
Meisjes B2 25099 Hockeyclub Berlicum MB2 0 10:35 uit -   info
  LET OP: TIJD GEW. 23/10  
Jongens C1 24586 MHC Best JC1 0 10:35 uit -   info
Meisjes D5 24964 HC Helmond MD3 0 11:35 uit -   info
Meisjes C2 25023 C.M.H.C. CIVICUM MC1 0 12:00 uit -   info
Meisjes C4 24782 Nuenen MC3 0 12:15 uit -   info
Meisjes C5 24534 V.M.H.C. Geel-Zwart MC5 0 12:30 uit -   info
Meisjes B1 24861 SMHC De Hopbel MB1 0 12:45 uit -   info
Meisjes B5 24870 MHC Boxmeer MB3 0 14:00 uit -   info
Jongens A1 20631 HC Oranje Rood Oranje-Rood JA4 14:20 uit -   info
Jongens B1 24453 Oss JB1 0 15:50 uit -   info
Meisjes A2 20599 HC Mierlo MA5 0 17:40 uit -   info


Jongste Jeugd | 16 november | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 3260 HOCKEY HEEZE M8E1 08:45 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Desiree Nielen (Dames A / 30+)
Jongens 8E1 3363 HC Oranje Rood Oranje-Rood J8E5 08:45 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld  info
Fluiten: Liselotte van Heugten (Dames 2)
Meisjes 8E3 3237 Eersel M8E2 09:15 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Fluiten: Joey Peeters (Heren 3)
Meisjes 6E2 4636 Eersel M6E2 09:45 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info
Jongens 6E1 3477 DVS J6E1 09:45 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info


Jongste Jeugd | 16 november | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 8E2 3232 Hockey Geldrop J8E2 0 09:00 uit -   info
  veld 2cd  
Witte kousen
Meisjes 6E1 3326 HC Oirschot M6E3 0 10:30 uit -   info
  veld 3a  
Meisjes 8E2 3397 DVS M8E2 0 10:30 uit -   info
Meisjes 6E3 4680 V.M.H.C. Basko M6E5 0 10:45 uit -   info


Benjamins | 16 november | Thuis

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 3F1 3270 Eersel MF2 09:00 Veld 2 Mastermate Willemsen veld  info


Benjamins | 16 november | Uit

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 3F2 3405 HTCSON Hockey MF4 0 09:00 uit -   info
Witte kousen


Handige links
Agenda
17-11 
Foute Kersttruien Party!
25-11 
Coachavond zaalhockey
Hele agenda
Hockey.nl









Een portret van Hester van der Veld, de nieuwe leider van hdm
Topscorers HK, PK, OVK: Bovendeert, Cosyns en Hendrickx aan kop
Nieuwe fusieclub in Venlo wordt grootste sportvereniging van Limburg
Eerste Klasse (H): Venlo en Alphen weten weer wat winnen is
Auping Doelpunt van de Week: 9 en 10 november
Eerste Klasse (D): Tienklapper Rosmalen, eerste verlies Bully
HGC-Indiƫr Walmiki: van een huis zonder stroom naar het rijke Wassenaar
Hoofdklasse (D): Samenvatting Speelronde 10 seizoen 2019/2020
Hoofdklasse (H): Samenvatting Speelronde 8 seizoen 2019/2020
Uitslagen
D1 DVS D1 3-7
D2 HC Oranje Rood Oranje-Rood D12 2-0
DJ1 HC Helmond DJ3 2-7
H1 Hockeyclub Blerick H1 3-4
H2 HC Oranje Rood Oranje-Rood H10 2-3
H3 HOCKEY HEEZE H2 3-1
H4 C.M.H.C. CIVICUM H3 4-2
HA M.H.C. Deurne HA 3-2
JA1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JA2 0-3
JB1 V.M.H.C. Basko JB1 2-3
JB2 MHCD JB2 0-2