Sponsoren
Webshop Inloggen
Vacatures

 






 

Vandaag jarig
Vince Nieuwkamp
schema_begeleiding 

Datum

Tijd

Thuisteam

Uit team

Team fluiten

Team begeleiden

Persoon

23-9-17

10:00

Gemert MD2

Heesch MD2

JB1

H2

Rob van Dijk

23-9-17

11:30

Gemert MC4

Oedenrode MC3

MB1

D1

Maj-Britt Spoelstra

23-9-17

14:30

Gemert MC5

Heesch MC3

MB1

DA

Bea Rooijackers

30-9-17

10:00

Gemert MD3

Grave MD1

MB3

H3

Piet Hein Michels

30-9-17

11:30

Gemert MD2

Oss MD3

MB3

D1

Eveline Pennings

30-9-17

13:00

Gemert MD4

Boxmeer MD2

MB2

D2

Michelle van Kempen

30-9-17

14:30

Gemert MC3

Geel-Zwart MC4

MB2

H4

Willem Weijmans

7-10-17

11:30

Gemert MD5

Son MD5

MB1

H3

Ruben van Veenendaal

7-10-17

11:30

Gemert MD1

Oedenrode MD1

MB1

DB


7-10-17

14:30

Gemert JC1

Hopbel JC1

JB1

H2

Stijn Ruijs

28-10-17

11:30

Gemert MD3

Boekel MD1

MB4

H4

Thomas Verhagen

28-10-17

13:00

Gemert MD1

Hopbel MD1

MB2

H3

Martin Vogels

28-10-17

11:30

Gemert MD5

Geel-Zwart MD6

MB2

D1

Sophie vd Broek

28-10-17

16:00

Gemert MC3

Grave MC1

MB4

H2

Koen Derkx

4-11-17

11:30

Gemert MD4

Deurne MD2

MB3

D2

Veronique van Erp

4-11-17

11:30

Gemert MC5

Boxmeer MC4

MB1

HA


4-11-17

10:00

Gemert MC4

Oss MC9

MB3

DB


4-11-17

13:00

Gemert MD2

Civicum MD1

MB1

D1

Iris Borst

4-11-17

15:00

Gemert JD2

Hopbel JD1

JB1

H4

Jeroen Brouwers

4-11-17

14:30

Gemert MC1

Basko MC1

JB1

H2

Jordin Janssen

11-11-17

13:00

Gemert MD1

Uden MD2

MB2

D2

Iris vd Ven

11-11-17

10:00

Gemert MC3

Uden MC3

MB4

HA


11-11-17

11:30

Gemert MD5

Mill MD1

MB4

D1

Celine Gruijters

11-11-17

11:30

Gemert MD3

Oss MD5

MB3

H4

Willem Weijmans

11-11-17

13:00

Gemert MC2

Oedenrode MC1

MB2

H3

Dries vd Elzen

11-11-17

16:00

Gemert JC1

Oedenrode JC2

JB2

D2

Chanine Broerse

18-11-17

14:30

Gemert MD5

Bakel MD1

MB1

HA


18-11-17

11:30

Gemert MD1

Son MD1

JB1

D1

Maj-Britt Spoelstra

18-11-17

11:30

Gemert MC5

Uden MC4

MB1

H2

Tom vd Venne

18-11-17

14:30

Gemert MC1

HCAS MC1

JB1

H3

Kees Mouwen

25-11-17

14:30

Gemert MC3

Boxmeer MC2

MB2

HA


25-11-17

13:00

Gemert MD3

Uden MD5

MB3

D2

Emmy van Duijnhoven

25-11-17

11:30

Gemert MD4

Civicum MD2

MB4

H3

Steven Ypenburg

25-11-17

14:30

Gemert MD2

Deurne MD1

MB3

H2

Willem van Dijck

25-11-17

16:00

Gemert MC4

Helmond MC7

MB4

DA

Marti Ponje

25-11-17

10:00

Gemert MC2

Boxmeer MC1

MB2

D1

Maxime Schuurman

 
Handige links
Agenda
22-5 
Dames Jong 3 presents: Temptation weiland
29-5 
Feest senioren!
6-6 
Familietoernooi "Terug in de tijd"
18-6 
Jongste jeugd afsluiting
18-6 
Clinic voor trainers en coaches
26-6 
Intern Toernooi Senioren
Hele agenda
Hockey.nl









Alle tijden van de play-offs en play-outs op een rijtje
Sam van der Ven: ‘We moeten meer ballen tonen’ 
Loting Silver Cup (H): DSHC-Houten en Oss-Eindhoven
Carrousel HK: David Ames vertrekt bij Oranje-Rood
Pro League: Argentijnse dames blijven winnen, Menini scoort voor Spanje
De kampioenswedstrijd van Schaerweijde Heren in beeld
Trainerscarrousel PK: Huizen laat Simmons en Taekema gaan
Warmerdam geniet van playoff-debuut: ‘Maar we hebben nog niks’
Samenvatting en reactie SCHC-A’dam, A’dam-Pinoké en HGC – B’daal
Uitslagen
D1 DVS D1 3-2
DA Nuenen D30A 3-1
DJ1 HTCSON Hockey DJ2 2-2
DJ3 MHC Best DJ5 6-0
H1 Rosmalen H1 2-5
H2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H9 2-0
HA 35+ HC Helmond H35C 19-0
HA 45+ V.M.H.& C.C. M.O.P. H45A 1-1
HJ1 HC Helmond HJ1 5-4
JA1 Sint Oedenrode JA1 2-2
JB1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JB3 3-3