Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Senna Verbakel
schema_begeleiding 

Datum

Tijd

Thuisteam

Uit team

Team fluiten

Team begeleiden

Persoon

23-9-17

10:00

Gemert MD2

Heesch MD2

JB1

H2

Rob van Dijk

23-9-17

11:30

Gemert MC4

Oedenrode MC3

MB1

D1

Maj-Britt Spoelstra

23-9-17

14:30

Gemert MC5

Heesch MC3

MB1

DA

Bea Rooijackers

30-9-17

10:00

Gemert MD3

Grave MD1

MB3

H3

Piet Hein Michels

30-9-17

11:30

Gemert MD2

Oss MD3

MB3

D1

Eveline Pennings

30-9-17

13:00

Gemert MD4

Boxmeer MD2

MB2

D2

Michelle van Kempen

30-9-17

14:30

Gemert MC3

Geel-Zwart MC4

MB2

H4

Willem Weijmans

7-10-17

11:30

Gemert MD5

Son MD5

MB1

H3

Ruben van Veenendaal

7-10-17

11:30

Gemert MD1

Oedenrode MD1

MB1

DB


7-10-17

14:30

Gemert JC1

Hopbel JC1

JB1

H2

Stijn Ruijs

28-10-17

11:30

Gemert MD3

Boekel MD1

MB4

H4

Thomas Verhagen

28-10-17

13:00

Gemert MD1

Hopbel MD1

MB2

H3

Martin Vogels

28-10-17

11:30

Gemert MD5

Geel-Zwart MD6

MB2

D1

Sophie vd Broek

28-10-17

16:00

Gemert MC3

Grave MC1

MB4

H2

Koen Derkx

4-11-17

11:30

Gemert MD4

Deurne MD2

MB3

D2

Veronique van Erp

4-11-17

11:30

Gemert MC5

Boxmeer MC4

MB1

HA


4-11-17

10:00

Gemert MC4

Oss MC9

MB3

DB


4-11-17

13:00

Gemert MD2

Civicum MD1

MB1

D1

Iris Borst

4-11-17

15:00

Gemert JD2

Hopbel JD1

JB1

H4

Jeroen Brouwers

4-11-17

14:30

Gemert MC1

Basko MC1

JB1

H2

Jordin Janssen

11-11-17

13:00

Gemert MD1

Uden MD2

MB2

D2

Iris vd Ven

11-11-17

10:00

Gemert MC3

Uden MC3

MB4

HA


11-11-17

11:30

Gemert MD5

Mill MD1

MB4

D1

Celine Gruijters

11-11-17

11:30

Gemert MD3

Oss MD5

MB3

H4

Willem Weijmans

11-11-17

13:00

Gemert MC2

Oedenrode MC1

MB2

H3

Dries vd Elzen

11-11-17

16:00

Gemert JC1

Oedenrode JC2

JB2

D2

Chanine Broerse

18-11-17

14:30

Gemert MD5

Bakel MD1

MB1

HA


18-11-17

11:30

Gemert MD1

Son MD1

JB1

D1

Maj-Britt Spoelstra

18-11-17

11:30

Gemert MC5

Uden MC4

MB1

H2

Tom vd Venne

18-11-17

14:30

Gemert MC1

HCAS MC1

JB1

H3

Kees Mouwen

25-11-17

14:30

Gemert MC3

Boxmeer MC2

MB2

HA


25-11-17

13:00

Gemert MD3

Uden MD5

MB3

D2

Emmy van Duijnhoven

25-11-17

11:30

Gemert MD4

Civicum MD2

MB4

H3

Steven Ypenburg

25-11-17

14:30

Gemert MD2

Deurne MD1

MB3

H2

Willem van Dijck

25-11-17

16:00

Gemert MC4

Helmond MC7

MB4

DA

Marti Ponje

25-11-17

10:00

Gemert MC2

Boxmeer MC1

MB2

D1

Maxime Schuurman

 
Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









KZ en Tilburg geven de liefhebber een masterclass degradatiehockey
‘Het was de afgelopen vijf maanden behoorlijk stil vanuit Graham’
Meulenbroek grapt na jubileumgoal over Duits paspoort
IJzersterke eerste helft laat zien waartoe SCHC in staat is
OVK (H): Groningen wint topper tegen Were Di
HK (H): Kampong wint topper van Oranje-Rood, Tilburg hekkensluiter af
PK (H): Hurley en Cartouche winnen, nederlaag Schaerweijde
Livera HK (D): Huizen wint, SCHC geeft zege weg en degradatiekraker onbeslist
PK (D): Koploper Victoria loopt uit op concurrentie
Uitslagen
D1 HC Waalwijk D1 0-10
D2 mixed hockeyclub HDL D1 4-1
DA Geel-Zwart DA 0-3
DJ1 HC Boekel DJ1 2-1
H1 Hockeyclub Blerick H1 2-3
H3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H8 5-2
HA HC Oranje Rood HD 1-1
JA1 HC Helmond JA2 4-0
JB1 SMHC De Hopbel JB1 2-2
JC1 MHC Best JC1 5-5